"Мальчики для битья" в "управляемой демократии": Російський політолог розповів, кого в РФ можна критикувати

Будь-які конфлікти між урядовими відомствами «повинні узгоджуватися з «верхами». В іншому випадку це розцінюється як «бунт і придушується».

Російський політолог розповів, кого в РФ можна критикувати. Фото: zn.ua.

У Російській Федерації будь-які конфлікти між урядовими відомствами «повинні узгоджуватися з «верхами». В іншому випадку це розцінюється як «бунт і присікається». Таку думку в вечірньому ефірі Радіо Крим.Реаліі висловив російський політолог Олександр Шмельов, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

«Наприклад, в уряді Російської Федерації існує так званий економічний блок, який дозволено всіляко критикувати, ображати і поносити - це як-би погоджено з адміністрацією президента, це можна робити ... Існують міжвідомчі конфлікти. Там, якщо ти працюєш в Слідчому комітеті, ти можеш без зайвої дипломатії ставитися до співробітників прокуратури і навпаки ... Всі такі випадки повинні узгоджуватися з «верхом». Якщо вони не узгоджуються, то будь-який такий випадок сприймається як окремий випадок бунту і, в загальному, присічується », - розповів Шмельов.

В Алушті 4 червня поліція розігнала збори місцевих жителів, які виступили проти забудови міської набережної. Під час розгону присутніх російські поліцейські затримали місцевого депутата Павла Степанченка і ще двох осіб, які заступилися за нього. Депутата Павла Степанченко, якого 4 червня в міськвідділі поліції протримали близько семи годин і склали два адміністративних протоколи, відпустили. Він заявив про побої і погрози на його адресу з боку силовиків.

Як повідомила провладному кримському агентству «Кримінформ» керівник прес-служби кримської поліції Ольга Кондрашова, «поліція сьогодні зупинила несанкціонований мітинг в Алушті». Інших офіційних коментарів силових відомств Криму, підконтрольних Росії, немає.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели ряд економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

Прем'єр-міністр Греції відповів, чи передаватиме його країна системи ППО для України

четвер, 25 квітень 2024, 23:06

Греція не передаватиме Україні системи протиповітряної оборони Patriot та С-300, незважаючи на тиск з боку ЄС і союзників по НАТО, які просили надати ці системи Києву. Про це заявив прем'єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс, повідомляють Патріоти Украї...

Пентагон оголосив про новий пакет військової допомоги для України: Що туди входить

четвер, 25 квітень 2024, 21:54

Міністерство оборони США оголосило про новий пакет військової допомоги Україні орієнтовною вартістю $1 мільярд, який має терміново задовольнити критичні потреби України в сфері безпеки та оборони. Оголошення оприлюднили одразу про підписання президенто...