
Так звана влада "ДНР" закликали співробітників бюджетних установ, а також студентів вишів самопроголошеної республіки призовного віку на одноденні збори. Про це в соціальних мережах повідомляють місцеві жителі, передають Патріоти України.
За словами жителів підконтрольної "ДНР" території, бюджетників-чоловіків повинні вивести на полігон в районі Тореза. Деякі висловлюють припущення, що чоловіків можуть змусити копати окопи.
Жителі Горлівки відзначають, що місцевих бюджетників зганяють на збір о 6:00. Для вивезення було замовлено кілька десятків автобусів.
— Донецкий_Хунтик (@war_explorer) 5 апреля 2017 г.
— Яблонька (@Yablonyka) 5 апреля 2017 г.
— Донецьк_Украина® (@R_Donetsk_UA) 5 апреля 2017 г.
— E-3 AWACS (Sentry) (@thunderbolt1488) 5 апреля 2017 г.
При цьому, як розповів екс-глава ради безпеки "ДНР" Олександр Ходаковський на своїй сторінці в "ВКонтакте", з "потенційними призовниками", ймовірно, буде проведена роз'яснювальна робота з "полум'яними промовами на камеру".
"За день, об'єктивно, крім нестройового огляду, провести нічого неможливо: півдня прибуття і вивантаження, півдня збивання в правильну купу і приведення до придатної для великого екрану уваги, ну і півгодини, власне, процедури", - пояснив Ходаковський.
Сьогодні окупаційна влада "ДНР" відзвітувалаа, що на збори резервістів для співробітників бюджетних установ і учнів навчальних закладів, прибули близько 27 тис чоловіків призовного віку.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...