Маневри "м'яса" в Торезі: У "ДНР" зігнали бюджетників рити окопи, - соцмережі (фото, відео)

Окупанти відзвітували, що картинку для КремльТБ створювали 27 тисяч резервістів.

Збір резервістів в "ДНР". Фото: tgorlovka.com.

Так звана влада "ДНР" закликали співробітників бюджетних установ, а також студентів вишів самопроголошеної республіки призовного віку на одноденні збори. Про це в соціальних мережах повідомляють місцеві жителі, передають Патріоти України.

За словами жителів підконтрольної "ДНР" території, бюджетників-чоловіків повинні вивести на полігон в районі Тореза. Деякі висловлюють припущення, що чоловіків можуть змусити копати окопи.

Жителі Горлівки відзначають, що місцевих бюджетників зганяють на збір о 6:00. Для вивезення було замовлено кілька десятків автобусів.

При цьому, як розповів екс-глава ради безпеки "ДНР" Олександр Ходаковський на своїй сторінці в "ВКонтакте", з "потенційними призовниками", ймовірно, буде проведена роз'яснювальна робота з "полум'яними промовами на камеру".

"За день, об'єктивно, крім нестройового огляду, провести нічого неможливо: півдня прибуття і вивантаження, півдня збивання в правильну купу і приведення до придатної для великого екрану уваги, ну і півгодини, власне, процедури", - пояснив Ходаковський.

Сьогодні окупаційна влада "ДНР" відзвітувалаа, що на збори резервістів для співробітників бюджетних установ і учнів навчальних закладів, прибули близько 27 тис чоловіків призовного віку.

Британія нарощує військову допомогу Україні: Посол Пристайко не виключає, що британські вояки можуть посилити ЗСУ у разі загострення російської агресії

субота, 22 січень 2022, 19:39

Після заяви міністерства оборони Сполученого Королівства про імовірну евакуацію своїх інструкторів з України на фазі гарячої війни, у політиці Великобританії відбулись доленосні зміни. Неочікувана і дуже масштабна збройна допомога стала першим її проявом

"Крим може бути втрачений лише в уяві віцеадмірала". Київ відповів командувачу ВМС Німеччини, і вимагає офіційних спростувань від "зашквареного" вояки-теоретика

субота, 22 січень 2022, 19:22

Київ вимагає пояснень від уряду Німеччини після заяви командувача Військово-морських сил Німеччини Кая-Ахіма Шенбаха про те, що Крим ніколи не повернеться в Україну, зазначають Патріоти України. Міністерство закордонних справ України вважає категорично...