Маша Лаврова знову щось прийняла: У МЗС РФ звинуватили Волкера в невизнанні "республік Донбасу"

Марія Захарова заявила, що Курт Волкер не лише "підливає олію в вогонь, а й асоціює себе із однією стороною конфлікту".

Марія Захарова. Фото: РБК.

Представниця російського Міністерства закордонних справ Марія Захарова гостро прокоментувала нещодавній візит спеціального представника Держдепартаменту США Курта Волкера до України. Вона заявила, що Волкер, мабуть, не читав Мінських угод, якщо не хоче визнавати існування "республік Донбасу". Про це повідомляють у прес-центрі МЗС РФ, передають Патріоти України.

"На жаль, замість того щоб вимагати від Києва припинити ескалацію військової напруженості і нагадати українському керівництву про необхідність виконання його зобов'язань згідно із Мінськими угодами, Волкер традиційно озвучив ряд чергових одіозних тез", – зазначила Захарова.

Вона пояснила, що серед цих його "одіозних висловлювань" є відмова американського посланника визнавати сам факт існування "республік Донбасу". "Це свідчить про те, що він або не читав самих Мінських угод, або не бажає помічати очевидного – під ними стоять підписи представників Донецька та Луганська. Без прямого діалогу з ними неможливо просунутися у врегулюванні конфлікту, будь то кроки в сфері політики і безпеки або дискусія про присутність в регіоні сил ООН", – впевнена речниця російського МЗС.

Окрім цього, Марія Захарова заявила, що Волкер такими своїми діями не лише "підливає олію в вогонь, а й асоціює себе із однією стороною конфлікту".

Замість Марка Міллі: Сенат США затвердив новим головою Об'єднаного комітету начальників штабів

четвер, 21 вересень 2023, 11:40

Раніше законодавці не могли затвердити Брауна і ще кількох кандидатів на вищі пости у військовому керівництві країни у зв'язку з опозицією з боку одного сенатора-республіканця. . Сенатори змогли розпочати голосування щодо призначення Брауна і ще дво...

Країни ЄС готові розглянути запропоновані Україною зміни у правилах експорту зерна

четвер, 21 вересень 2023, 11:36

Три країни Європейського Союзу, які ввели національні заборони на експорт української агропродукції, готові розглядати механізм спільної верифікації та погодження постачання, запропонований Україною, передають Патріоти України. Про це заявив заступник ...