Медведчук як відволікаючий маневр: Російський політик розповів, що Путін задумав на виборах в Україні

Основний інтерес Росії - щоб на чолі України були люди корумповані і недієздатні, які б боролися один з одним і які б не змогли привести Україну до процвітання.

Ілля Пономарьов. Фото: Апостроф.

Відомий російський опозиційний політик і екс-депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов вважає, що на виборах в Україні у Кремля є дві мети, передають Патріоти України.

По-перше, Росія буде активно лякати українців, що їм треба зробити «правильний» вибір, тому що «неправильний вибір» буде нібито означати військову ескалацію. «Сразу оговорюсь, я не верю, что Путин на нее реально пойдет. С технической точки зрения такая возможность есть, но с политической подобный аллармизм маловероятен. В Кремле понимают, что это приведет к колоссальным политическим издержкам, людским потерям, а главное совершенно ничего не может ему дать с точки зрения финального результата. Так что при технической возможности я в сценарий широкомасштабной войны, по крайней мере, до конца следующего года, пока не пройдут все выборы, не верю совершенно», - впевнений екс-депутат Держдуми.

По-друге, через свою агентуру впливу Росія докладе всіх зусиль для того, щоб на перших ролях в Україні не опинилися б люди, які здатні провести ефективні і позитивні для українців економічні та соціальні реформи. Кремль не розраховує, що можна обрати проросійського президента або створити проросійську більшість у Верховній Раді. Демонстративна підтримка людей типу Медведчука є банальним відволікаючим маневром.

Основний інтерес Росії - щоб на чолі України були люди корумповані і недієздатні, які б боролися один з одним і які б не змогли привести Україну до процвітання. «Главная задача Кремля — в краткосрочном режиме показывать россиянам, что революция не может привести к позитивным изменениям, а в долгосрочной перспективе — чтобы украинцы сами устали от происходящего и попросились под крыло Кремля. А для этого нужно чем хуже, тем лучше», — вважає Пономарев.

Демократична партія напередодні доленосного кроку: Однопартійці, спонсори та союзники готують Камалу Гарріс до висунення у президенти США - Politico

субота, 20 липень 2024, 23:56

Союзники віцепрезидента США Камали Гарріс почали залучати донорів-демократів, щоб підготувати фінансову підтримку для неї на випадок вибуття президента Джо Байдена з виборів. . Збір пожертв серед жінок-донорів розпочала одна з радників Демократичної п...

Московські наймити не сподівались на такий фінал: У Львові затримано осіб, які підпалювали авто військових за гроші (відео)

субота, 20 липень 2024, 23:41

У Львові працівники поліції затримали двох осіб, які за «швидкі» та «легкі» гроші палили авто військовослужбовців. Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький. . «Спільно з ГУНП у Львівській області...