Мельничук назвав Раду чебуречною і вийшов з коаліції

"Я не можу далі знаходитись в коаліції, яка веде до такого бардака", - сказав Мельничук.

С.Мельничук. Фото: 24tv.ua.

Народний депутат з групи "Воля народу" Сергій Мельничук заявив, що виходить з парламентської коаліції. Таку заяву він зробив у четвер з трибуни Ради. Мельничук передав відповідну заву спікеру Андрію Парубію, пишуть Патріоти України з посиланням на Українську правду.

Він пояснив свій крок тим, що голова Ради "систематично порушує регламент" і "зробив з парламенту чебуречну". Також нардеп обурений подіями, які сталися в Раді в середу, 15 березня, коли до сесійної зали прийшли правоохоронці, а віце-спікер Оксана Сироїд закрила засідання.

"Я не можу далі знаходитись в коаліції, яка веде до такого бардака. Я виходжу з коаліції, ось моя заява", - сказав Мельничук.

Деякі депутати зустріли цю заяву оплесками.

Як відомо, Мельничук у минулому був командиром добровольчого батальйону "Айдар". Був обраний до Ради за списком Радикальної партії, але залишив її і увійшов до групи "Воля народу".

У лютому Парубій заявив, що у нього немає повноважень підраховувати членів коаліції. Спікер нагадав, що крім двох фракцій в коаліцію входить багато позафракційних депутатів і в нього "немає достатніх даних, щоб назвати кількість цих депутатів".

У середу, 15 березня, вранці віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд закрила ранкове засідання парламенту, пояснивши це тим, що до сесійної зали незаконно увійшли працівники поліції Донецької області.

На концерті Кобзона десятий день поспіль вирує аншлаг, і знов велика утилізація автотранспорту: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 15 жовтня

середа, 15 жовтень 2025, 7:35

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 15.10.25 орієнтовно склали:

Підливає масла в вогонь війни: Китай став ключовим постачальником деталей для російських дронів, - WP

середа, 15 жовтень 2025, 7:26

Китай суттєво наростив постачання ключових компонентів, необхідних для виробництва дронів у Росії. Це дозволило РФ збільшити обсяги випуску безпілотників, оснащених оптоволоконними системами, і отримати перевагу на полі бою, передають Патріоти України ...