"Мене звати Дональд і я хочу з вами дружити": Як Трамп намагався привернути увагу Путіна за кілька років до обрання президентом

Лист, про який повідомили журналісти "Вашингтон пост", став першим задокументованим контактом Трампа з Путіним.

Трамп таки намагався привернути увагу Путіна? Ілюстрація: РІА "Новости".

Дональд Трамп настільки намагався привернути увагу президента РФ Володимира Путіна під час проведення конкурсу "Міс Всесвіт" у 2013 році в Москві, що надіслав йому листа, запросивши на цей конкурс. Про це пише видання The Washington Post з посиланням на кілька джерел, передають Патріоти України.

Нагадаємо, конкурс "Міс Всесвіт" 1996 по 2015 рік належав Дональду Трампу. В кінці свого листа Трап додав постскриптум, що очікує зустрічі з "прекрасними" жінками під час його поїздки.

Люди, які знайомі з текстом цього листа, кажуть, що він показує, наскільки Дональд Трамп був зацікавлений у привертанні особливої уваги російського президента. Видання зазначає, що Трамп написав цей лист в той момент, коли прагнув розширити свій бізнес на Росію.

Цей лист став першим задокументованим контактом Трампа з Путіним. Проте залишається невідомим, чи було доставлено лист російському президентові і чи давали у Путіна на нього відповідь. Спецпрокурор США з розслідування втручання РФ в американські вибори Роберт Мюллер, як кажуть знайомі з ходом справи джерела, допитував свідків з приводу спроби Трампа привернути увагу Путіна в 2013 році під час конкурсу "Міс Всесвіт".

З архіву ПУ. "Бизнесу п*дец без меня, жена плачет, каждый день говорит, что меня посадят": У мережу злили скандальну переписку нардепа Тищенка (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 14:00

"Слуга" попався на гачок пранкеру, і вилив тому усю душу, як на допиті генпрокурору. "В распоряжении "Страны" оказалась переписка пранкера Джокера от имени генпрокурора Руслана Рябошапки с нардепом Николаем Тищенко - о ситуации внутри фракции, о его пр...

Російські медики були безсилі: Головного засекреченого підводника РФ вбив коронавірус

четвер, 26 листопад 2020, 13:30

Олексій Бурілічев помер 25 листопада в Москві, йому було 62 роки. З жовтня 2005 року і до кінця життя він очолював головне управління глибоководних досліджень Міноборони Росії - один з найбільш засекречених підрозділів російської армії.