"Мене звати Дональд і я хочу з вами дружити": Як Трамп намагався привернути увагу Путіна за кілька років до обрання президентом

Лист, про який повідомили журналісти "Вашингтон пост", став першим задокументованим контактом Трампа з Путіним.

Трамп таки намагався привернути увагу Путіна? Ілюстрація: РІА "Новости".

Дональд Трамп настільки намагався привернути увагу президента РФ Володимира Путіна під час проведення конкурсу "Міс Всесвіт" у 2013 році в Москві, що надіслав йому листа, запросивши на цей конкурс. Про це пише видання The Washington Post з посиланням на кілька джерел, передають Патріоти України.

Нагадаємо, конкурс "Міс Всесвіт" 1996 по 2015 рік належав Дональду Трампу. В кінці свого листа Трап додав постскриптум, що очікує зустрічі з "прекрасними" жінками під час його поїздки.

Люди, які знайомі з текстом цього листа, кажуть, що він показує, наскільки Дональд Трамп був зацікавлений у привертанні особливої уваги російського президента. Видання зазначає, що Трамп написав цей лист в той момент, коли прагнув розширити свій бізнес на Росію.

Цей лист став першим задокументованим контактом Трампа з Путіним. Проте залишається невідомим, чи було доставлено лист російському президентові і чи давали у Путіна на нього відповідь. Спецпрокурор США з розслідування втручання РФ в американські вибори Роберт Мюллер, як кажуть знайомі з ходом справи джерела, допитував свідків з приводу спроби Трампа привернути увагу Путіна в 2013 році під час конкурсу "Міс Всесвіт".

З архіву ПУ. "Знищення й придушення живої сили і вогневих засобів піхоти": Україна розпочинає виробництво САУ "Гвоздика"

неділя, 19 січень 2020, 19:30

До розпаду СРСР виробництво цього САУ відбувалось на Харківському тракторному заводі до кінця 1991-х року, після чого було звернуте через втрату виробничих зв’язків, зокрема артилерійську частину – гармату 2А31 виготовляли на території сучасної Росії.

Хіти тижня. "Путін проговорився, навіщо йому українська церква", - офіцер ЗСУ

неділя, 19 січень 2020, 18:30

У бурхливі та хвилюючи для "Третього Риму" грудневі дні 2018 року, коли вирішувались останні моменти щодо відновлення незалежності української канонічної православної церкви, Кремль не соромився й назвати речі відверто своїми іменами. "Сьогодні, 20 гру...