Метастази "руского міра": Головного контррозвідника Бельгії затримали на шпигунстві для Росії

Клемент Ванденборре, який сорок років пропрацював у розвідувальній службі … підозрюється у знищенні конфіденційних документів.
Клемент Ванденборре. Фото: PHOTO NEWS.

Голову контррозвідки Бельгії відсторонили від посади через підозру у шпигунстві на користь Росії. Про це повідомляє De Morgen, передають Патріоти України.

Зараз колишній керівник знаходиться під домашнім арештом, загалом він віддав спецслужбі 40 років. Також його обвинувачують у недотриманні процедури щодо знищення конфіденційних документів бельгійської контррозвідки.

“Глава військової контррозвідки Клемент Ванденборре, який сорок років пропрацював у розвідувальній службі … підозрюється у знищенні конфіденційних документів. Поки йде розслідування, Ванденборре відсторонений від посади і залишається вдома. Його офіс опечатаний з кінця січня”, – йдеться в повідомленні.

Видання зазначає, що звинувачення стосовно керівника служби контррозвідки можуть бути пов’язані з боротьбою двох структур: розвідувальної служби ADIV та військової розвідки.

Хіти тижня. Насолода і уникнення страждань: В’ятрович показав, чим прославився новий глава Інституту нацпам’яті

субота, 14 грудень 2019, 2:00

Фахівець із гедонізму очолить Український інститут національної пам'яті? "Фахівець із гедонізму очолить Український інститут національної пам'яті? Участь Антона Дробовича у фінансованому російськими олігархами проєкті вже є підставою для занепокоєння д...

Аваков натякнув на нові важливі деталі у справі нацгвардійця Марківа

п’ятниця, 13 грудень 2019, 23:15

Слідчі Національної поліції України продовжують роботу в цій справі, де останнім часом вдалося встановити ряд важливих обставин. "Слідчі Національної поліції України продовжують роботу в цій справі, де останнім часом вдалося встановити ряд важливих дет...