"Мій батальйон просто голодував": Терорист Прилєпін розповів про занепад в ''армії ДНР'' (відео)

Одіозний письменник зазначив, що він був єдиним джерелом доходів для угруповання, і у них не було коштів навіть на елементарне спорядження.

Захар Прилєпін. Фото: соцмережі.

Російський письменник Захар Прилєпін, який воював у лавах терористів "ДНР", розповів, як йому доводилося забезпечувати свій батальйон через його жебрацьке становище. Бойовик зазначив, що він був єдиним джерелом доходів для угруповання, і у них не було коштів навіть на елементарне спорядження. Про це Прилепін розповів в інтерв'ю словенському телеканалу RTV 4, передають Патріоти України.

"Війна — це 10% власне війна, а 90% — це харчування, це одяг, це боєкомплект, це гроші, гроші, гроші, гроші. Ну, 250 дорослих чоловіків. Уявіть, що у вас 250 дітей, і у них ранці, штани, черевики увесь час брудні, рветься усе", — поскаржився Прилєпін.

Він додав, що був єдиним у батальйоні, хто міг заробляти гроші для його потреб і віддавати їх іншим терористам. Крім того, ситуація була настільки критичною, що окупантам Донбасу та їхнім посіпакам навіть не було що їсти.

"Звичайно, я два-три дні виїжджав, знімав програми, робив тур, повертався назад і в дзьобі приносив: "Ось вам, будь ласка". Це було зовсім невідворотно. Я спочатку взагалі нікуди не виїжджав, потім зрозумів, що вони просто починають голодувати. Вони кажуть: "Заради Бога, поїдь кудись, привези нам гроші", — розповів Прилєпін.

Королівський дарунок Україні: Як шведські літаючі радари ASC-890 на службі ЗСУ змінять війну проти російських загарбників (відео)

четвер, 30 травень 2024, 3:25

Як вже писали ПУ, Швеція оголосила про новий пакет військової допомоги Україні на 13 млрд шведських крон (близько 1,23 млрд доларів), який стане найбільшим із початку повномасштабного вторгнення РФ. 16-й пакет військової допомоги включає навіть те, чог...

"Только сделали и, бл*дь, в другое место": Окупанти жаліються, що їм на Бєлгородщині дали наказ рити окопи (аудіо)

середа, 29 травень 2024, 23:16

Російські окупанти жаліються, що їх перекидають “з місця на місце” у Бєлгородській області. Там їм доводиться рити окопи, після чого їх посилають “відпрацьовувати” іншу територію. Про це свідчить розмова окупанта з його дружиною, яку перехопило ГУР Мін...