"Мінус один": Скандальний друзяка Путіна вийшов із ПАРЄ

Педро Аграмунт після своєї відставки вийшов зі складу організації.

Педро Аграмунт. Фото: РБК.

Колишній президент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт після своєї відставки вийшов зі складу організації. Про це в Facebook повідомив віце-президент ПАРЄ Володимир Ар'єв, передають Патріоти України.

"Колишній проросійський президент ПАРЄ Педро Аграмунт взагалі вийшов з ПАРЄ після введення проти нього десятирічних санкцій за суттєві порушення Кодексу поведінки. Мінус один", - написав він. Варто зазначити, що це повідомлення не залишило байдужими користувачів мережі.

"Неможливо-неможливо". Борітеся - поборете. Спасибі", "Респект нашій делегації", "Гарний початок", "Це і є справжній остракізм, який дуже необхідний для захисту демократії", - пишуть вони в коментарях.


Не тільки Путін може "грати м'язами": США перекинули есмінець з "Томагавками" на відстань удару по Криму і Ростову (фото)

вівторок, 7 лютий 2023, 20:28

Американський есмінець USS Nitze, оснащений "Томагавками", підійшов до входу в протоку Босфор і кинув якір біля узбережжя Стамбула перед запланованим заходом в порт на військовій-морській базі Гельджюк. Про це йдеться в Twitter 6-го флоту США, передают...

Шойгу приписує собі неіснуючі перемоги та активізує конфлікт з "вагнерівцями", - українська розвідка

вівторок, 7 лютий 2023, 20:00

У військово-політичному керівництві Росії триває конфлікт. Зокрема, про це свідчить заява міністра оборони РФ Сергій Шойгу про "успіхи" збройних сил країни на Донеччині та замовчування ним участі в боях найманців ПВК "Вагнер". Про це повідомило ГУР Мін...