Міський голова Миколаєва втік від поліції через балкон свого кабінету (фото)

Наразі Олександр Сенкевич переховується від поліцейських Департаменту захисту економіки Нацполіції України, які прийшли вручити йому протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, в кабінеті губернатора Савченка.

Відповідальний мер Миколаєва Олександр Сенкевич. Фото: НикВести.Миколаївський міський голова Олександр Сенкевич, якому сьогодні, 14 червня, мали вручити протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, утік від поліції і журналістів через балкон. Про це розповіли співробітники міськвиконкому, пишуть Патріоти України із посиланням на "НикВести",

Сьогодні вранці з Києва до Миколаєва прибула група з 5 співробітників Департаменту захисту економіки Національної поліції України. Однак у приймальні міського голови їм повідомили, що Олександр Сенкевич зможе з ними зустрітися тільки о 16:00.
Як стало відомо, щоб уникнути зустрічі з правоохоронцями, мер Миколаєва переліз через вікно зі свого кабінету на балкон лівого крила мерії Миколаєва, таким чином опинившись у кабінеті, де зараз міститься Департамент енергетики, енергозбереження та впровадження інноваційних технологій, після чого покинув будівлю Миколаївської міської ради.
Зауважимо, що в цей же час біля лівого крила мерії був помічений автомобіль охорони голови облдержадміністрації Олексія Савченка, куди і міг сісти Олександр Сенкевич.
За інформацією джерела "НикВести" в Миколаївській облдержадміністрації, станом на 13:00 мер Миколаєва Олександр Сенкевич перебуває в кабінеті голови ОДА Олексія Савченка.

Хіти тижня. "Тот момент, когда услышали, что Порошенко оплачивает штрафы за стрельбу", - волонтер Донік

вівторок, 29 вересень 2020, 3:00

Шутка. А может и нет. А может и да. Но это не точно. Точно то, что нужна машина управления парням, которые это волшебное действо корректируют. Спасибо всем, кто помогает. ПБ Приват 5168 7573 4764 2680 Донік Роман

Хіти тижня. Небо відкрите? Азербайджанські безпілотники знищили вірменські зенітні ракетні комплекси, - ЗМІ

вівторок, 29 вересень 2020, 2:00

Азербайджанські військові безпілотники знищили вірменські зенітні ракетні комплекси С-300, які розташовані в Нагірному Карабасі. Про це інформує ordu.az, передають Патріоти України. «Таким чином, небо Нагірного Карабаху вже відкрите для азербайджансько...