Тактика зміни інтенсивності бойових дій і загроза Маріуполю стали нестандартною поведінкою російської сторони для нагадування Україні про необхідність виконання "Мінська-2". Таку думку в коментарі "Обозревателю" висловив директор Інституту політичного аналізу і міжнародних досліджень Сергій Толстов, повідомляють Патріоти України.
"Різні темпи обстрілів - продовження старої тактики. Термін дії "Мінська-2" вже минув. Росіяни хочуть ухвалення закону про особливий статус, забезпечення широкої амністії та підготовки до виборів", - сказав Толстов.
Експерт додав: "Іноді російська сторона повертає артилерію. Так вони пасивно демонструють Києву, що скорочення інтенсивності конфлікту не незворотний процес. Зараз терористи і російська армія можуть провести тактичну наступальну операцію".
Толстов впевнений, що стримуючим фактором від реалізації Україною "Мінська-2" стала позиція англосаксонських країн Заходу. "В Атлантичній раді США (неурядова аналітична організація. - ред.) і Королівському Інституті міжнародних відносин Великобританії є такі оцінки, що" Мінськ-2 "дає Кремлю багато компромісів і простору для маневру. Тому лінія "нормандського формату" на примирення з РФ передчасна", - підкреслив він.
Більшість українців, які наразі перебувають у Польщі, приїхали відносно нещодавно. Найбільша частка – 37% – оселилися в країні менш ніж пів року тому. Такі дані опублікували в аналітичному центрі міжнародної агенції з працевлаштування Gremi Personal, п...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 19.01.25 орієнтовно склали: