Московський суд проголосив вирок екс-директору Бібліотеки української літератури

Міщанський суд Москви засудив екс-директора Бібліотеки української літератури в Москві Наталію Шаріну до чотирьох років позбавлення волі умовно.

Наталія Шаріна в суді, листопад 2016 року. Фото: Радіо Свобода.

У Москві суд визнав винною в екстремізмі і розтраті екс-директора Бібліотеки української літератури Наталію Шаріну. Про це повідомляє "Інтерфакс", передають Патріоти України.

"Шаріна вчинила дії, спрямовані на розпалювання національної ненависті і ворожнечі, а також приниження людської гідності. Шаріна зробила розтрату грошових коштів у корисливих цілях", - йдеться у вироку судді Олени Гудовшнікової.

Нагадаємо, у жовтні 2015 року в Бібліотеці української літератури в Москві пройшли обшуки. Потім її директор Наталія Шаріна була затримана. У неї вилучили 150 книг і брошур. Приводом для порушення справи стало нібито поширення серед відвідувачів бібліотеки видання Дмитра Корчинського, яке було визнано російським судом екстремістським.

"Зручний" і "свій" для ОПУ: Новим головою правоохоронного комітету Ради обрано колишнього юриста "Кварталу"

вівторок, 21 вересень 2021, 11:45

У "Слузі народу" вибрали нового голову правоохоронного комітету Верховної Ради України – нардепа Сергія Іонушаса, який раніше був юристом "Кварталу 95". Голосування за призначення відбулося 20 вересня на засіданні фракції СН, повідомляють Патріоти Укра...

"Нах...й Україну". Двоюрідна сестра Сенцова заявила, що "пакує валізи і повертається додому" у Росію

вівторок, 21 вересень 2021, 8:26

Журналістка Наталія Каплан (Кочнева), двоюрідна сестра українського режисера, колишнього політв'язня Кремля Олега Сенцова, назвала Україну "найгіршою країною для еміграції", передають Патріоти України. "Нах...й Україну. Здається, це найгірша країна для...