Москва перестала бути центром "руского міра", такого удару РПЦ не знала з 1917 року: Російський діяч привів у ступор кремлівських телепропагандистів (відео)

Микита Ісаєв констатував, що зараз РПЦ перетворюється на одну із звичайних помісних церков.

Микита Ісаєв. Фото: ПолитНавигатор.

Російський політик, лідер руху "Нова Росія" Микита Ісаєв заявив, що надання Українській православній церкві Київського патріархату Томосу про автокефалію можна порівняти за потужністю з тим ударом по Російській православній церкві, який зруйнував її у 1917 році, передають Патріоти України.

Крім того, він вважає, що вказане історичне рішення позбавило Москву статусу центру "русского міра". Свою думку він озвучив в ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1". "Так вийшло, що зараз РПЦ отримує такий удар, якого вона не отримувала з 1917 року. У той момент, коли вона була повністю фактично розвалена більшовиками і після цього відновлювалася. Зараз ми стаємо однією із помісних церков, на жаль. Не центром "русского міра" - Москва перестає бути такою", - сказав він.

Джерело: Обозреватель

Після російського полону: Відремонтовані бронекатери «Нікополь» і «Вишгород» спустили на воду

четвер, 9 квітень 2020, 19:10

У Миколаєві 9 квітня, на суднобудівному заводі завершили ремонт малих броньованих артилерійських бронекатерів «Нікополь» і «Вишгород». Обидва катери спустили на воду, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу «Укроборопрому». . На кате...

Хіти тижня. Російський синдром: Корабель ВМС Венесуели Naiguata потопив сам себе (відео)

четвер, 9 квітень 2020, 19:00

Корабель ВМС Венесуели намагався протаранити круїзний лайнер під прапором Португалії в Карибському морі. Патрульний корабель ВМС Венесуели Naiguata пішов під воду після невдалої спроби протаранити круїзний лайнер RCGS Resolute в Карибському морі. Про ц...