"Москва показала свої реальні наміри": Дуда назвав Росію найсерйознішою загрозою глобальному світу

За словами польського президента, ключем до забезпечення безпеки євроатлантичного регіону є зв'язки між Європою і Північною Америкою.

Анджей Дуда. Фото:Паноптикон

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що Росія є найбільшою загрозою глобального світу. Про це Дуда сказав в ході останнього дня Парламентської асамблеї НАТО у Варшаві, повідомляють Патріоти України з посиланням на Радіо Польща.

За словами польського президента, ключем до забезпечення безпеки євроатлантичного регіону є зв'язки між Європою і Північною Америкою.

Анджей Дуда наголосив, що необхідно прагнути до зміцнення цих зв'язків, а також зазначив, що найкращою інвестицією США в світі є стабільність і безпека в Європі: "Для всіх нас важливий розвиток політики безпеки і оборонного співробітництва в Євросоюзі, а також розвиток співробітництва ЄС зі США. Зміцнення обороноздатності європейських держав розширює можливості всього Північноатлантичного альянсу, в тому числі США".

Глава Польщі зазначив, що Росія представляє собою найсерйознішу загрозу безпеці Європи і світу: "Напад на Грузію в 2008 році, а також незаконна анексія Криму та військова інтервенція в Україні в 2014 році показують, які реальні наміри Росії. Події останніх днів довели, що Кремль дозволяє собі робити замахи при використанні хімічної зброї на території держав НАТО і втручатися в демократичні процеси".

За словами Дуди, другою серйозною загрозою є дестабілізація ситуації на південних кордонах НАТО, де діють терористичні угруповання, які загрожують всій Європі.

Звільнення "Бєлгородщини": У ЗСУ пояснили, як "другий етап" війни вплине на події на фронті

понеділок, 5 червень 2023, 12:42

Добровольчий корпус Росії заявив про "звільнення" Бєлгородщини. Так звана операція переходить у глиб країни. Про це розповів командир роти 92 ОМБр Юрій Федоренко, передають Патріоти України. За словами Федоренка, це хороший знак, що у РФ почалися подіб...

Пригожин заявив про просування ЗСУ під Бахмутом і закликав Шойгу померти героєм (мапа)

понеділок, 5 червень 2023, 12:30

Російські окупаційні війська втратили контроль над частиною села Берхівка, розташованого на північний захід від Бахмута. Про це заявив ватажок "Групи Вагнера" Євген Пригожин, передають Патріоти України. Він зазначив, що в ході локального контрнаступу З...