"Москва показала свої реальні наміри": Дуда назвав Росію найсерйознішою загрозою глобальному світу

За словами польського президента, ключем до забезпечення безпеки євроатлантичного регіону є зв'язки між Європою і Північною Америкою.

Анджей Дуда. Фото:Паноптикон

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що Росія є найбільшою загрозою глобального світу. Про це Дуда сказав в ході останнього дня Парламентської асамблеї НАТО у Варшаві, повідомляють Патріоти України з посиланням на Радіо Польща.

За словами польського президента, ключем до забезпечення безпеки євроатлантичного регіону є зв'язки між Європою і Північною Америкою.

Анджей Дуда наголосив, що необхідно прагнути до зміцнення цих зв'язків, а також зазначив, що найкращою інвестицією США в світі є стабільність і безпека в Європі: "Для всіх нас важливий розвиток політики безпеки і оборонного співробітництва в Євросоюзі, а також розвиток співробітництва ЄС зі США. Зміцнення обороноздатності європейських держав розширює можливості всього Північноатлантичного альянсу, в тому числі США".

Глава Польщі зазначив, що Росія представляє собою найсерйознішу загрозу безпеці Європи і світу: "Напад на Грузію в 2008 році, а також незаконна анексія Криму та військова інтервенція в Україні в 2014 році показують, які реальні наміри Росії. Події останніх днів довели, що Кремль дозволяє собі робити замахи при використанні хімічної зброї на території держав НАТО і втручатися в демократичні процеси".

За словами Дуди, другою серйозною загрозою є дестабілізація ситуації на південних кордонах НАТО, де діють терористичні угруповання, які загрожують всій Європі.

"Є об'єктивні речі": Огризко розповів, як Захід перейшов власні червоні лінії і які наслідки це матиме для РФ

неділя, 23 червень 2024, 10:57

Сполучені Штати дозволили завдавати ударів по території РФ далекобійними ракетами (до 300 кілометрів) - і цей процес прискориться. Все через те, що Захід перейшов власні "червоні лінії", які стримували їх у прийнятті рішень щодо війни в Україні останні...

"Дасть можливість виконувати не лише повітряні, а й наземні операції": Світан назвав "тріаду" для перемоги над ворогом

неділя, 23 червень 2024, 10:55

Щоб досягти переваги над авіацією країни-окупанта Росії, Україні потрібна "тріада" засобів. Це літаки-винищувачі, літаки далекого радіолокаційного виявлення та ефективні засоби ППО. Таку думку в ексклюзивному інтерв'ю OBOZ.UA висловив льотчик-інструкто...