"Москва показала свої реальні наміри": Дуда назвав Росію найсерйознішою загрозою глобальному світу

За словами польського президента, ключем до забезпечення безпеки євроатлантичного регіону є зв'язки між Європою і Північною Америкою.

Анджей Дуда. Фото:Паноптикон

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що Росія є найбільшою загрозою глобального світу. Про це Дуда сказав в ході останнього дня Парламентської асамблеї НАТО у Варшаві, повідомляють Патріоти України з посиланням на Радіо Польща.

За словами польського президента, ключем до забезпечення безпеки євроатлантичного регіону є зв'язки між Європою і Північною Америкою.

Анджей Дуда наголосив, що необхідно прагнути до зміцнення цих зв'язків, а також зазначив, що найкращою інвестицією США в світі є стабільність і безпека в Європі: "Для всіх нас важливий розвиток політики безпеки і оборонного співробітництва в Євросоюзі, а також розвиток співробітництва ЄС зі США. Зміцнення обороноздатності європейських держав розширює можливості всього Північноатлантичного альянсу, в тому числі США".

Глава Польщі зазначив, що Росія представляє собою найсерйознішу загрозу безпеці Європи і світу: "Напад на Грузію в 2008 році, а також незаконна анексія Криму та військова інтервенція в Україні в 2014 році показують, які реальні наміри Росії. Події останніх днів довели, що Кремль дозволяє собі робити замахи при використанні хімічної зброї на території держав НАТО і втручатися в демократичні процеси".

За словами Дуди, другою серйозною загрозою є дестабілізація ситуації на південних кордонах НАТО, де діють терористичні угруповання, які загрожують всій Європі.

Хіти тижня. Задовгий язик підвів "ГРУшника": «Правий сектор» вимагає від СБУ перевірити законність отримання Пальчевським українського громадянства

п’ятниця, 18 вересень 2020, 9:00

«Правий сектор» звернувся до Служби безпеки України щодо діяльності російської агентури. Про це повідомляється на сторінці організації в Facebook, зазначають Патріоти України. . Активісти під будівлею СБУ провела акцію, під час якої голова «Правого се...

З архіву ПУ. "На одном участке фронта ордынцы решили, что если позиция укреплена бетонными плитами, то могут позволить себе безнаказанно обстреливать наши позиции", - Донік

п’ятниця, 18 вересень 2020, 2:00

Знищену позицію бойовики раніше зміцнили бетонними плитами і звідти постійно обстрілювали українців. За його словами, знищену позицію бойовики раніше зміцнили бетонними плитами і звідти постійно обстрілювали українців. «На одном участке фронта, ордынцы...