"Москва показала свої реальні наміри": Дуда назвав Росію найсерйознішою загрозою глобальному світу

За словами польського президента, ключем до забезпечення безпеки євроатлантичного регіону є зв'язки між Європою і Північною Америкою.

Анджей Дуда. Фото:Паноптикон

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що Росія є найбільшою загрозою глобального світу. Про це Дуда сказав в ході останнього дня Парламентської асамблеї НАТО у Варшаві, повідомляють Патріоти України з посиланням на Радіо Польща.

За словами польського президента, ключем до забезпечення безпеки євроатлантичного регіону є зв'язки між Європою і Північною Америкою.

Анджей Дуда наголосив, що необхідно прагнути до зміцнення цих зв'язків, а також зазначив, що найкращою інвестицією США в світі є стабільність і безпека в Європі: "Для всіх нас важливий розвиток політики безпеки і оборонного співробітництва в Євросоюзі, а також розвиток співробітництва ЄС зі США. Зміцнення обороноздатності європейських держав розширює можливості всього Північноатлантичного альянсу, в тому числі США".

Глава Польщі зазначив, що Росія представляє собою найсерйознішу загрозу безпеці Європи і світу: "Напад на Грузію в 2008 році, а також незаконна анексія Криму та військова інтервенція в Україні в 2014 році показують, які реальні наміри Росії. Події останніх днів довели, що Кремль дозволяє собі робити замахи при використанні хімічної зброї на території держав НАТО і втручатися в демократичні процеси".

За словами Дуди, другою серйозною загрозою є дестабілізація ситуації на південних кордонах НАТО, де діють терористичні угруповання, які загрожують всій Європі.

Резонанс тижня. Найкривавіший день 2020 року: Штаб ООС доповів про втрати захисників України на Донбасі протягом доби

понеділок, 20 січень 2020, 23:30

18 січня російські найманці 6 разів порушили режим "тиші". Від ворожих обстрілів один український військовослужбовець загинув, десятеро зазнали поранень/ повідомляють Патріоти України з посиланням на звіт штабу ООС. "Противник обстріляв наші позиції із...

Хіти тижня. Куди зникла дружина Путіна після розлучення і як вона виглядає сьогодні: Спливли таємниці колишньої першої леді Росії

понеділок, 20 січень 2020, 23:05

6 січня колишній першій леді Росії Людмилі Путіній виповнилося 64 роки. Як правильно називати сьогодні колишню дружину президента РФ: Путіна, Очеретна або Шкребньова? Як їй жилося з колишнім чоловіком і хто такий Артур Очеретний? Про це і не тільки в м...