"Можем повторить"?: Російські мародери пограбували будинок інваліда на Донбасі

Окупанти з 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) "націоналізовали" катер у місцевого жителя.

Російські мародери на Донбасі. Фото: Цензор.НЕТ.

На Донбасі військовослужбовці першого "армійського корпусу" Збройних сил Російської Федерації (1 АК ЗС РФ) пограбували дачний будинок інваліда і "націоналізували" катер місцевого жителя Безіменного Донецької області. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України на сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Продовжують зазначатися численні випадки злочинів військовослужбовців ЗС РФ щодо місцевого населення. Зокрема, мародери з 11 окремого механізованого полку (Донецьк) 1 АК ЗС РФ здійснили пограбування дачного будинку, який належав інваліду, а військовослужбовцями 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК ЗС РФ було "націоналізовано" катер у місцевого жителя н. п. Безіменне", - йдеться у повідомленні.

"Це фейк": скандальний Орбан спробував виправдатись після блокування допомоги Україні від ЄС

середа, 7 грудень 2022, 10:55

Скандальний прем'єрміністр Угорщини Віктор Орбан, який заблокував макрофінансову допомогу від ЄС для України, вирішив виправдатись. Він не знайшов нічого кращого, ніж просто заявити, що це все нібито "фейк". Це він написав на своїй сторінці у Twitter, ...

Не*** шастать: Телеканал "Дождь" позбавили ліцензії ще в одній європейській країні

середа, 7 грудень 2022, 9:59

У Литві також анулювали ліцензію на мовлення телеканала "Дождь". Про це повідомляє комісія з радіо та телебачення, передають Патріоти України. Як пояснює комісія, ліцензія, видана в Латвії, давала право телеканалу розповсюджувати створений контент у к...