"Можем повторить"?: Російські мародери пограбували будинок інваліда на Донбасі

Окупанти з 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) "націоналізовали" катер у місцевого жителя.

Російські мародери на Донбасі. Фото: Цензор.НЕТ.

На Донбасі військовослужбовці першого "армійського корпусу" Збройних сил Російської Федерації (1 АК ЗС РФ) пограбували дачний будинок інваліда і "націоналізували" катер місцевого жителя Безіменного Донецької області. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України на сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Продовжують зазначатися численні випадки злочинів військовослужбовців ЗС РФ щодо місцевого населення. Зокрема, мародери з 11 окремого механізованого полку (Донецьк) 1 АК ЗС РФ здійснили пограбування дачного будинку, який належав інваліду, а військовослужбовцями 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК ЗС РФ було "націоналізовано" катер у місцевого жителя н. п. Безіменне", - йдеться у повідомленні.

На Хмельниччині любителі "російського шансону" жорстоко побили чоловіка, який зробив їм зауваження (відео)

п’ятниця, 29 вересень 2023, 8:47

У місті Дунаївці Хмельницької області двоє чоловіків побили місцевого жителя, який зробив їм зауваження через те, що вони слухали російський шансон. Потерпілий отримав важкі травми. Про це у Facebook-групі "Ділові Дунаївці" розповіла дружина постражда...

Як СРСР вдалося проіснувати 70 років із неробочою економікою: Експропагандист назвав причини

п’ятниця, 29 вересень 2023, 8:29

СРСР, незважаючи на свою неймовірно неефективну економічну модель, все ж таки проіснував майже 70 років. Колишній радянський пропагандист пояснив, що "совєти" досягли такого результату, бо влада мала практично необмежений доступ до людських і природних...