Можливість буде через 6-10 років: Український дипломат розповів, коли та як можна повернути Крим

За власним бажанням Росія ще нікому та нічого не повертала.

Богдан Яременко. Фото: Антикор.

Україна може спробувати повернути анексований Росією Крим силовим способом через шість-десять років. Про це заявив дипломат, керівник Фонду "Майдан закордонних справ" Богдан Яременко, передають Патріоти України із посиланням на Главред.

"Ми в "Майдані закордонних справ" недавно здійснили інтелектуальну провокацію - оприлюднили доповідь про можливості силового збройного вирішення конфлікту з Росією. З нашої точки зору, така можливість може виникнути через 6-10 років у разі, якщо зміна політичного режиму в Росії спричинить тимчасову коротку втрату керованості її збройними силами", - говорить він.

На підтвердження цієї тези, Яременко нагадав, що Литва, Латвія і Естонія завоювали свою незалежність, заплативши кров'ю і життями своїх патріотів. У той же час, в такий сценарій Яременко особливо не вірить, вважаючи все ж, що Росія анексований Крим Україні не поверне. "Росія ніколи нікому нічого не повертала", - упевнений дипломат.

Щоб допомогти Україні: НАТО хоче інвестувати в виробництво озброєнь радянського зразка, котрих потребує ЗСУ

середа, 30 листопад 2022, 18:06

Сотні стволів артилерії ЗСУ перебувають на ''голодному пайку'' через дефіцит снарядів радянських калібрів. Країни-члени НАТО розглядають варіант інвестицій у системи озброєнь радянських часів, які Збройні сили України використовують для боротьби проти ...

​У посольстві України в Мадриді вибухнув конверт, постраждала одна людина

середа, 30 листопад 2022, 17:50

У посольстві України в Мадриді вибухнув конверт, постраждала одна людина. . Вибух прогримів в посольстві Україна в Мадриді. У поліції повідомили, що вибухнув лист з бомбою, в результаті чого постраждала одна людина. "Робітник отримав легке поранення і ...