Можливість буде через 6-10 років: Український дипломат розповів, коли та як можна повернути Крим

За власним бажанням Росія ще нікому та нічого не повертала.

Богдан Яременко. Фото: Антикор.

Україна може спробувати повернути анексований Росією Крим силовим способом через шість-десять років. Про це заявив дипломат, керівник Фонду "Майдан закордонних справ" Богдан Яременко, передають Патріоти України із посиланням на Главред.

"Ми в "Майдані закордонних справ" недавно здійснили інтелектуальну провокацію - оприлюднили доповідь про можливості силового збройного вирішення конфлікту з Росією. З нашої точки зору, така можливість може виникнути через 6-10 років у разі, якщо зміна політичного режиму в Росії спричинить тимчасову коротку втрату керованості її збройними силами", - говорить він.

На підтвердження цієї тези, Яременко нагадав, що Литва, Латвія і Естонія завоювали свою незалежність, заплативши кров'ю і життями своїх патріотів. У той же час, в такий сценарій Яременко особливо не вірить, вважаючи все ж, що Росія анексований Крим Україні не поверне. "Росія ніколи нікому нічого не повертала", - упевнений дипломат.

Великий ризик? Окупанти посилюють тиск і готують поле бою на Куп'янському напрямку, - розвідка Естонії

субота, 30 вересень 2023, 21:23

Окупаційні війська РФ збільшують тиск на Куп'янському напрямку і формують там поле бою. Зокрема, вони знищили міст через річку Оскол. Ситуація на лінії Лиман - Куп'янськ залишається складною, але Збройні сили України її контролюють. Як передає ERR, про...

"Пам’ятайте: немає жодних "нових територій Росії": В ОПУ відреагували на заяву Медведєва

субота, 30 вересень 2023, 20:50

Після того, як заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв пообіцяв, що Росія загарбає ще більше регіонів України, радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк порадив забути, що існують “нові території Росії”. Про це він написав у своєм...