Можна ще й підзаробити: "У 1 кварталі 2017 року кількість домогосподарств, які встановили сонячні панелі, збільшилась більше ніж у 5 разів!", - Гройсман

Приватні домогосподарства охоче встановлюють сонячні батареї - їх до цього стимулює запроваджений «зелений» тариф, що прив’язаний до курсу євро і за яким можна реалізовувати надлишок електроенергії у мережу.

Українці обирають сонячні батареї. Фото: Фейсбук.

Хороша новина – у 1 кварталі 2017 року кількість домогосподарств, які встановили сонячні панелі, збільшилась більше ніж у 5 разів! Ця цифра зросла від 244 домогосподарств на початку минулого року до 1309 у 1 кварталі 2017 року. Те, що сьогодні ми активно нарощуємо потенціал сонячної енергетики в Україні, - надзвичайно перспективно і важливо для набуття Україною справжньої енергонезалежності. Так написав на своїй сторінці в Фейсбуці Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передають Патріоти України.

Як повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, у 2016 році з-поміж 120,6 МВт нових встановлених потужностей об’єктів відновлюваної електроенергетики, які працюють за «зеленим» тарифом, 99,1 МВт – це об’єкти сонячної енергетики.

«У 2017 році кількість впроваджених проектів зростає. Так, у I кварталі цього року введено 66,1 МВт об’єктів, що виробляють «чисту» електроенергію. Фактично лише за три місяці маємо вже половину потужностей, які було введено у 2016 році. Більша частина з них, а саме – 60 МВт, це сонячні електростанції», - наголосив С. Савчук.

Значний інтерес до енергії сонця проявляють і приватні домогосподарства. Їх до цього стимулює запроваджений «зелений» тариф, який прив’язано до курсу євро і за яким можна реалізовувати надлишок електроенергії у мережу.

Так, у І кварталі 2017 року кількість домогосподарств, що встановили сонячні панелі, збільшилася більш ніж у 5 разів порівняно з початком 2016 року, а саме – з 244 до 1309 домогосподарств. Обсяг потужностей сонячних панелей зріс більш ніж у 10 разів: з 2,2 МВт станом на початок 2016 року до 20 МВт у І кварталі 2017 року.

«Сьогодні наше завдання – продовжувати розкривати весь потенціал сонячної енергетики в країні та сприяти залученню інвестицій у цю сферу», – підсумував Сергій Савчук та додав, що участь у таких конференціях дозволяє врахувати іноземний досвід впровадження проектів «чистої» енергетики.

Чисельність військ РФ на кордоні з Україною невдовзі має подвоїтись, - ОПУ

понеділок, 12 квітень 2021, 22:05

Машовець подякував за підтримку Швецією суверенітету й територіальної цілісності України. Він привернув увагу до нарощування Росією військових сил вздовж українських кордонів, "у результаті чого їхня чисельність невдовзі має подвоїтись", а також до заг...

Не платив за комуналку: Тупицького виселили з Конча-Заспи, суддя обурений

понеділок, 12 квітень 2021, 21:50

Будинок відпочинку "Конча-Заспа" Державного управління справами (ДУС) розірвав договір про користування будинком з головою Конституційного Суду Олександром Тупицьким, указ про призначення якого суддею скасував президент Володимир Зеленський і який неда...