Ми хочемо, щоб Україна стала членом НАТО. Незважаючи на те, що реакція Росії не буде хорошою, - дипломат США

Деякий час тому в НАТО вважали, що РФ може стати партнером Альянсу. Зараз РФ зазвичай вдається до методів гібридної або кібервійни, а також до дестабілізації ситуації в інших державах, намагаючись змінити їх позицію щодо вступу в Альянс.

Ілюстрація:sprotyv.info

США хочуть, щоб Україна стала членом НАТО, і вважають виконання українською державою Річних національних планів "хорошою дорогою" до членства. Дана заяву під час панельної дискусії "НАТО-Україна: Партнерські дії для світу в Європі" на Київському безпековому форумі зробила постійний представник США в Альянсі Кей Бейлі Хатчісон, передають Патріоти України з посиланням на Інтерфакс.

"Шлях до членства - довгий для багатьох країн. Це не відбувається моментально. Річний національний план (для України - ред.) - це те, що Україна і НАТО, абсолютно точно можуть зробити разом. І це хороший шлях по досягненню подальшого прогресу щодо членства в НАТО для України", - заявила дипломат.

"Ми хочемо, щоб Україна стала членом НАТО, можу вас запевнити", - підкреслила вона. Хатчісон зазначила, що в разі подальшого зближення і вступу України в НАТО не варто очікувати позитивної реакції РФ на це.

"Реакція Росії не буде хорошою. У разі Чорногорії ми побачили, що Росія стає досить агресивною, коли країни починають приєднання до НАТО", - додала посол.

Хатчісон також нагадала, що деякий час тому в НАТО вважали, що РФ може стати якщо не членом Альянсу, то принаймні партнером. У той же час, за її словами, зараз РФ зазвичай вдається до методів гібридної або кібервійни, а також до дестабілізації ситуації в інших державах, намагаючись змінити їх позицію щодо вступу в Альянс.

Хіти тижня. На Росії очікується мор генералів та полковників: Голландські ЗМІ назвали імена причетних до трагедії MH17 на Донбасі

четвер, 20 червень 2019, 1:00

Позивний "Хмурий" вже однозначно може замовляти собі пам'ятник? У Нідерландах журналісти назвали імена осіб, які на їхню думку причетні до краху лайнера рейса МН17. Про це повідомляє телеканал Nieuwsuur, передають Патріоти України. Також журналісти пов...

Хіти тижня. Не все так просто: Чому Зеленський мовчить про анексію Криму, - експерт

четвер, 20 червень 2019, 0:35

Володимир Зеленський повернув до Тристоронньої контактної групи Леоніда Кучму. У планах президента - розблокувати мінські процеси та відновити переговори щодо Донбасу у нормандському форматі, однак, про Крим - ні слова, повідомляють Патріоти України. Ф...