Ми хочемо, щоб Україна стала членом НАТО. Незважаючи на те, що реакція Росії не буде хорошою, - дипломат США

Деякий час тому в НАТО вважали, що РФ може стати партнером Альянсу. Зараз РФ зазвичай вдається до методів гібридної або кібервійни, а також до дестабілізації ситуації в інших державах, намагаючись змінити їх позицію щодо вступу в Альянс.

Ілюстрація:sprotyv.info

США хочуть, щоб Україна стала членом НАТО, і вважають виконання українською державою Річних національних планів "хорошою дорогою" до членства. Дана заяву під час панельної дискусії "НАТО-Україна: Партнерські дії для світу в Європі" на Київському безпековому форумі зробила постійний представник США в Альянсі Кей Бейлі Хатчісон, передають Патріоти України з посиланням на Інтерфакс.

"Шлях до членства - довгий для багатьох країн. Це не відбувається моментально. Річний національний план (для України - ред.) - це те, що Україна і НАТО, абсолютно точно можуть зробити разом. І це хороший шлях по досягненню подальшого прогресу щодо членства в НАТО для України", - заявила дипломат.

"Ми хочемо, щоб Україна стала членом НАТО, можу вас запевнити", - підкреслила вона. Хатчісон зазначила, що в разі подальшого зближення і вступу України в НАТО не варто очікувати позитивної реакції РФ на це.

"Реакція Росії не буде хорошою. У разі Чорногорії ми побачили, що Росія стає досить агресивною, коли країни починають приєднання до НАТО", - додала посол.

Хатчісон також нагадала, що деякий час тому в НАТО вважали, що РФ може стати якщо не членом Альянсу, то принаймні партнером. У той же час, за її словами, зараз РФ зазвичай вдається до методів гібридної або кібервійни, а також до дестабілізації ситуації в інших державах, намагаючись змінити їх позицію щодо вступу в Альянс.

Сигнал для Зеленького: "Путін не піде з Донбасу", - Бутусов про обстріли біля Золотого

вівторок, 18 лютий 2020, 16:56

Напад російських військ на українські позиції зроблений винятково з політичних міркувань. Росія проводить у Радбезі ООН відкрите засідання щодо п’ятої річниці мінських угод, де хоче показати, що ніби Україна порушує домовленості. Про це 24 каналу розпо...

Хіти тижня. В оточенні Зеленського намічається ще одна гучна відставка, - ЗМІ

вівторок, 18 лютий 2020, 16:30

Андрій Богдан напередодні відставки намагався заручитися підтримкою двох своїх заступників - Сергія Трофимова і Кирила Тимошенко, але це не допомогло. В оточенні президента України Володимира Зеленського можлива ще одна відставка - після заміни голови ...