Ми хочемо, щоб Україна стала членом НАТО. Незважаючи на те, що реакція Росії не буде хорошою, - дипломат США

Деякий час тому в НАТО вважали, що РФ може стати партнером Альянсу. Зараз РФ зазвичай вдається до методів гібридної або кібервійни, а також до дестабілізації ситуації в інших державах, намагаючись змінити їх позицію щодо вступу в Альянс.

Ілюстрація:sprotyv.info

США хочуть, щоб Україна стала членом НАТО, і вважають виконання українською державою Річних національних планів "хорошою дорогою" до членства. Дана заяву під час панельної дискусії "НАТО-Україна: Партнерські дії для світу в Європі" на Київському безпековому форумі зробила постійний представник США в Альянсі Кей Бейлі Хатчісон, передають Патріоти України з посиланням на Інтерфакс.

"Шлях до членства - довгий для багатьох країн. Це не відбувається моментально. Річний національний план (для України - ред.) - це те, що Україна і НАТО, абсолютно точно можуть зробити разом. І це хороший шлях по досягненню подальшого прогресу щодо членства в НАТО для України", - заявила дипломат.

"Ми хочемо, щоб Україна стала членом НАТО, можу вас запевнити", - підкреслила вона. Хатчісон зазначила, що в разі подальшого зближення і вступу України в НАТО не варто очікувати позитивної реакції РФ на це.

"Реакція Росії не буде хорошою. У разі Чорногорії ми побачили, що Росія стає досить агресивною, коли країни починають приєднання до НАТО", - додала посол.

Хатчісон також нагадала, що деякий час тому в НАТО вважали, що РФ може стати якщо не членом Альянсу, то принаймні партнером. У той же час, за її словами, зараз РФ зазвичай вдається до методів гібридної або кібервійни, а також до дестабілізації ситуації в інших державах, намагаючись змінити їх позицію щодо вступу в Альянс.

Хіти тижня. Покусився на недоторканного: "Поверніть Україні 155 мільярдів за "ПриватБанк", - Шустер у прямому ефірі зчепився з Коломойським і анонсував судовий процес проти "зеленого олігарха" (відео)

понеділок, 23 вересень 2019, 15:00

Дніпровський олігарх вочевидь відчуває себе повним господарем України, заяви нових очільників держави аж ніяк не дають підстав це заперечувати. Тележурналіст Савік Шустер 20 вересня в ефірі свого ток-шоу "Свобода слова" заявив про намір подати позов на...

Хіти тижня. "Розпустити їх всіх нафіг!": Богдана розгнівав бунт "слуг народу" через закон про прослуховування

понеділок, 23 вересень 2019, 14:30

Андрій Богдан кричав, а Володимир Зеленський його заспокоював. Нардепи з фракції «Слуга народу» розсердили президента і голову його Офісу Андрія Богдана тим, що провалили голосування за закон про спрощення обшуків депутатів і спостереження за ними. Про...