Ми хочемо, щоб Україна стала членом НАТО. Незважаючи на те, що реакція Росії не буде хорошою, - дипломат США

Деякий час тому в НАТО вважали, що РФ може стати партнером Альянсу. Зараз РФ зазвичай вдається до методів гібридної або кібервійни, а також до дестабілізації ситуації в інших державах, намагаючись змінити їх позицію щодо вступу в Альянс.

Ілюстрація:sprotyv.info

США хочуть, щоб Україна стала членом НАТО, і вважають виконання українською державою Річних національних планів "хорошою дорогою" до членства. Дана заяву під час панельної дискусії "НАТО-Україна: Партнерські дії для світу в Європі" на Київському безпековому форумі зробила постійний представник США в Альянсі Кей Бейлі Хатчісон, передають Патріоти України з посиланням на Інтерфакс.

"Шлях до членства - довгий для багатьох країн. Це не відбувається моментально. Річний національний план (для України - ред.) - це те, що Україна і НАТО, абсолютно точно можуть зробити разом. І це хороший шлях по досягненню подальшого прогресу щодо членства в НАТО для України", - заявила дипломат.

"Ми хочемо, щоб Україна стала членом НАТО, можу вас запевнити", - підкреслила вона. Хатчісон зазначила, що в разі подальшого зближення і вступу України в НАТО не варто очікувати позитивної реакції РФ на це.

"Реакція Росії не буде хорошою. У разі Чорногорії ми побачили, що Росія стає досить агресивною, коли країни починають приєднання до НАТО", - додала посол.

Хатчісон також нагадала, що деякий час тому в НАТО вважали, що РФ може стати якщо не членом Альянсу, то принаймні партнером. У той же час, за її словами, зараз РФ зазвичай вдається до методів гібридної або кібервійни, а також до дестабілізації ситуації в інших державах, намагаючись змінити їх позицію щодо вступу в Альянс.

Хіти тижня. Мільярдер з російським корінням: Що відомо про нового претендента на крісло президента США

неділя, 15 грудень 2019, 3:00

Під час виконання посадових повноважень мера Нью-Йорка Блумберг призначив собі зарплату в 1 долар на рік, не користувався державним житлом, повністю забезпечуючи себе за рахунок доходів в бізнес-сфері. 24 листопада стало відомою, що мільярдер Майкл Блу...

Хіти тижня. "Муніципальна варта" в ОРДЛО: Пушилін відповів на пропозицію Зеленського щодо спільного з окупантами патрулювання "молодих республік"

неділя, 15 грудень 2019, 2:00

Терорист запевнив, що не допустить на території Донбасу ніяких військових структур з України. Таким чином Пушилін відреагував на дані ЗМІ, які повідомили, що президент України хоче обговорити питання створення муніципальної варти в Парижі 9 грудня. При...