Ми не довіряємо Росії та Путіну. Вони ніколи не стануть нашими друзями - постпред США в ООН

Однак чиновниця зазначила, що переговори з подібними диктаторами все одно мають відбуватися, оскільки потреба в діалозі є завжди.

Ніккі Гейлі. Фото:Народна Правда

Посол США в ООН Ніккі Гейлі заявила, що Штати ніколи не будуть друзями з Росією та її президентом Володимиром Путіним. Про це вона розповіла в інтерв’ю CBN News, зазначають Патріоти України.

"Ми не довіряємо Росії, ми не довіряємо Путіну, і ніколи не будемо. Вони ніколи не стануть нашими друзями. Це просто факт", - заявила Гейлі.

Однак вона зазначила, що переговори з подібними диктаторами все одно мають відбуватися, оскільки потреба в діалозі є завжди. За словами Гейлі, таким є стиль чинного президента США Дональда Трампа – особисто спілкуватись з усіма лідерами, тет-а-тет.

Джерело: CBN News

Найбільше у Польщі, Німеччині та Чехії: Скільки в Європі зараз зареєстрованих біженців з України

неділя, 2 жовтень 2022, 14:52

Кількість біженців з України зі статусом тимчасового захисту в Європі досягла майже 4,2 мільйона. Про це повідомило управління верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) на своєму сайті, передають Патріоти України. Зазначається, що, станом н...

Як жителі чергового звільненого селища на Харківщині зустрічали українських військових (відео)

неділя, 2 жовтень 2022, 14:14

У звільненій від окупантів Ківшарівці Харківської області місцеві зустрічають українських військових з державними прапорами у руках. Найпершими назустріч героям вибігли діти. Селище було деокуповане 28 вересня. Зворушливе відео зустрічі з'явилося у мер...