
Глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що країна ніколи не просилася назад до "Великої вісімки" (G8) після схвалення рішення про її виключення зі складу організації. Про це повідомляє "РИА Новости", передають Патріоти України.
Зазначимо, напередодні президент США Дональд Трамп заявив про необхідність повернення Росії до "Великої вісімки" після виключення країни у 2014 році. Однак більшість європейських учасників саміту G7 у Канаді виступили проти цього.
"Коли було схвалено рішення про те, щоб наші західні партнери у "вісімці" більше не брали участь і повернулися у свій формат "сімки", ми це сприйняли як їх рішення і прекрасно працюємо в інших форматах. І особливо у "двадцятці", де поділяють наші підходи", – наголосив Лавров.
Глава російського МЗС зазначив, що "в рамках G20 вже ультиматумами не обійдешся". Він також назвав групу 20 механізмом досягнення консенсусу і найбільш перспективним форматом багатосторонньої дипломатії.
Військовий аналітик Франц-Штефан Гаді вважає, що Україна може здійснити нову спробу завдати удару по Кримському мосту в рамках кампанії зі збільшення логістичних витрат Росії. Таку думку він висловив в інтерв'ю німецькому виданню Der Spiegel,передають ...
Пілоти 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» Національної гвардії знайшли та знищили одразу 2 системи російської ППО. Відео бойової роботи було оприлюднене на каналі бригади, передають Патріоти України. . Опер...