"Ми нічого нового не взяли. А треба було взяти!": Жириновський розкритикував політику Сталіна

Одіозний глава ЛДПР закликає Кремль до жорсткої політики.

Фото: xn--j1aidcn.org

Депутат Держдуми Росії, голова російської партії ЛДПР Володимир Жириновський заявив, що зараз росіяни незадоволені та озлоблені.

Серед причин, які спричини негативні настрої у суспільстів депутат називає падінням купівельної спроможності, повідомляють Патріоти України з посиланням на Апостроф.

Вихід з ситуації, на думку Жириновського, один - постійна жорстка зовнішня політика. Про це він сказав в інтерв'ю журналісту видання "Газета.ру".

"Сталін, він програв, чому? Він міг зайняти жорстку лінію з Гітлером. 1939 рік, розділили Польщу, Прибалтику, Фінляндію беремо. А ти сиди, Адольф, там в Берліні і мовчи. Він проковтнув би. Йому потрібна нафта — добре, Румунію залишимо. Але зате Болгарію беру. Він сидить і мовчить. Бессарабію взяли, Україну, Прибалтику. Це завжди була Російська імперія, ми ж нічого не взяли. Навіть Польщу не взяли і Фінляндію. Ми нічого нового не взяли. А треба було взяти! Іран можна було взяти, Туреччину можна було роздовбати, Афганістан тощо. Але Сталін нічого не взяв. Він боявся. У нього не було державного мислення.

1991 року хто заважав Горбачову підтримати ДКНС, щоб навести порядок в СРСР? Але тільки ми, ЛДПР, вийшли тоді на захист ДКНС. Ніхто, в тому числі всі комуністи Москви, а їх був один мільйон, не вийшли. Зюганов не вийшов. Ніхто. Я і тоді пропонував жорстку лінію. Ввечері повинні були ввести комендантську годину. Надзвичайний стан в шести регіонах країни. Ось це політика!" - вважає Жириновський.

Жириновський також зазначив, що не проти того, щоб СРСР продовжував торгуватися з нацистською Німеччиною.

"Так. Виникла ситуація, коли є потужна європейська фашистська держава. Захопила всю Європу. У нас не було інших контактів. Європа, Франція зазнали поразки в 1940 році. Вся Європа під Гітлером. І ми знаємо подальші плани війни. Потрібна була пряма зустріч Гітлера зі Сталіним, де-небудь посередині, в тій же Прибалтиці, в тому ж Кенігсберзі, припустимо. І Сталін мав сказати: "Давай ділити до кінця сфери впливу, ось тобі, Адольф, ти хочеш нафту — ось іди в Румунію, Ірак. Ось Іран — це наша територія. Ти на Ірак йдеш через Туреччину, а от Іран не чіпай". І він би погодився. У Гітлера було б величезна кількість нафти і газу. І цього було б достатньо. А потім ми підтримали б не китайську компартію, а Чан Кайши і розділили б Китай", - заявив лідер ЛДПР.

"Ось вона, жорстка лінія! А якщо ми розмазня, то в підсумку нам і Китай загроза, і Туреччина, і НАТО. Чому ми спочатку програвали в 1941-му? Тому що армія була готова до наступу, а не до оборони", - вважає Жириновський.

"Це вражаючі кадри": так звана "друга армія світу" наступає в Україні на "Ладах", бо немає бронетехніки – Bild

п’ятниця, 22 листопад 2024, 18:52

На нові кадри з передової, які з’явилися в Мережі, звернув увагу експерт Bild з аналізу відкритих даних Юліан Рьопке, передають Патріоти України. . На одному з відео зображено, як четверо російських окупантів пішли на штурм українських позицій під Пок...

"Всі сторони повинні зберігати спокій": Китай відреагував на застосування Росією міжконтинентальної балістичної ракети по Україні

п’ятниця, 22 листопад 2024, 18:40

Всі сторони війни РФ в Україні повинні "зберігати спокій та проявляти стриманість" та працювати над умовами припинення вогню. Про це заявив речник Міністерства закордонних справ Китаю Лінь Цзяня, повідомляє The Guardian, передають Патріоти України. За ...