"Ми нічого нового не взяли. А треба було взяти!": Жириновський розкритикував політику Сталіна

Одіозний глава ЛДПР закликає Кремль до жорсткої політики.

Фото: xn--j1aidcn.org

Депутат Держдуми Росії, голова російської партії ЛДПР Володимир Жириновський заявив, що зараз росіяни незадоволені та озлоблені.

Серед причин, які спричини негативні настрої у суспільстів депутат називає падінням купівельної спроможності, повідомляють Патріоти України з посиланням на Апостроф.

Вихід з ситуації, на думку Жириновського, один - постійна жорстка зовнішня політика. Про це він сказав в інтерв'ю журналісту видання "Газета.ру".

"Сталін, він програв, чому? Він міг зайняти жорстку лінію з Гітлером. 1939 рік, розділили Польщу, Прибалтику, Фінляндію беремо. А ти сиди, Адольф, там в Берліні і мовчи. Він проковтнув би. Йому потрібна нафта — добре, Румунію залишимо. Але зате Болгарію беру. Він сидить і мовчить. Бессарабію взяли, Україну, Прибалтику. Це завжди була Російська імперія, ми ж нічого не взяли. Навіть Польщу не взяли і Фінляндію. Ми нічого нового не взяли. А треба було взяти! Іран можна було взяти, Туреччину можна було роздовбати, Афганістан тощо. Але Сталін нічого не взяв. Він боявся. У нього не було державного мислення.

1991 року хто заважав Горбачову підтримати ДКНС, щоб навести порядок в СРСР? Але тільки ми, ЛДПР, вийшли тоді на захист ДКНС. Ніхто, в тому числі всі комуністи Москви, а їх був один мільйон, не вийшли. Зюганов не вийшов. Ніхто. Я і тоді пропонував жорстку лінію. Ввечері повинні були ввести комендантську годину. Надзвичайний стан в шести регіонах країни. Ось це політика!" - вважає Жириновський.

Жириновський також зазначив, що не проти того, щоб СРСР продовжував торгуватися з нацистською Німеччиною.

"Так. Виникла ситуація, коли є потужна європейська фашистська держава. Захопила всю Європу. У нас не було інших контактів. Європа, Франція зазнали поразки в 1940 році. Вся Європа під Гітлером. І ми знаємо подальші плани війни. Потрібна була пряма зустріч Гітлера зі Сталіним, де-небудь посередині, в тій же Прибалтиці, в тому ж Кенігсберзі, припустимо. І Сталін мав сказати: "Давай ділити до кінця сфери впливу, ось тобі, Адольф, ти хочеш нафту — ось іди в Румунію, Ірак. Ось Іран — це наша територія. Ти на Ірак йдеш через Туреччину, а от Іран не чіпай". І він би погодився. У Гітлера було б величезна кількість нафти і газу. І цього було б достатньо. А потім ми підтримали б не китайську компартію, а Чан Кайши і розділили б Китай", - заявив лідер ЛДПР.

"Ось вона, жорстка лінія! А якщо ми розмазня, то в підсумку нам і Китай загроза, і Туреччина, і НАТО. Чому ми спочатку програвали в 1941-му? Тому що армія була готова до наступу, а не до оборони", - вважає Жириновський.

ЗСУ посиляться: Більшість озброєнь із пакету США вже в Європі, що прискорить доставку в Україну

вівторок, 23 квітень 2024, 17:55

Більшість озброєнь із нового пакету допомоги США заздалегідь розміщено у Німеччині та Польщі. Завдяки цьому доставка до України буде прискорена, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Джерело видання повідомило, що артилерійські снаряди будуть...

Путін намагається спіймати момент: Російська армія повільно просувається на Донбасі, - британська розвідка

вівторок, 23 квітень 2024, 16:22

Російська армія продовжує захоплювати населені пункти на Донбасі. Темпи наступу повільно, але поступово зростають, передають Патріоти України з посиланням на Міністерство оборони Великобританії Twitter. Як зазначається у зведенні, 22 квітня військове ...