"Ми вдячні Господу за цю подію": Святкову службу Варфоломій почав зі слів про Україну

Патріарх Варфоломій зазначив, що шлях до Томосу для української церкви був пов'язаний з протидією ворогів, але позиція Константинополя не зміниться.

Патріарх Варфоломій. Фото: РБК.

В Константинополі святкова церемонія розрізання торта Вселенським патріархом Варфоломієм почалася зі слів про Україну. Про це повідомляє РІА "Новости", передають Патріоти України.

"Господь благословив рік, що минає. Ми славимо його за всі блага, які він нам дав, і особливо за велику і історичну подію - автокефалію церкви України, справу, яка завершиться і буде благословенна наступної неділі в присутності нового предстоятеля цієї сестринської церкви і в присутності президента країни пана Порошенка. Тут вони отримають томос автокефалії", - сказав він.
Патріарх Варфоломій зазначив при цьому, що шлях до Томосу для української церкви був пов'язаний з протидією ворогів, але позиція Константинополя не зміниться. Що ж стосується недоброзичливців, то Варфоломій сподівається, що вони "будуть думати більш логічно і справедливо, з великою повагою і вдячністю до церкви нашого Вселенського патріархату". Відомо, що томос повинен бути вручений 6 січня в Києві.

З архіву ПУ. "Больно… Научил меня всему: убивать, выживать... Ну какого х**? Ты же был бессмертным, неуязвимым"​​: Таємнича смерть на Донбасі високопоставленого росіянина угруповання "Патріот" заскочила "гібридів"

середа, 28 жовтень 2020, 16:00

Попрощався з життям російський найманець, командир угрупування "ДНР" "Патріот". На Донбас вбивати українців "Бард" приїхав з російського міста Брянська. Про смерть "туриста Путіна" розповів в Twitter відомий блогер Necro Mancer з посиланням на повідом...

"Румыны хорошо помнят Чаушеску, и до чего может дойти страна, когда коррупция и непотизм становятся нормой для власти", - Береза

середа, 28 жовтень 2020, 15:28

"В ноябре 2017 года боле сотни тысяч румын вышли на улицы Бухареста. В Клуж-Напока, Констанца, Яссы, Сибиу прошли митинги, на которые вышли тысячи местных жителей", - пише у своєму блозі Борислав Береза, передають Патріоти України, і продовжує:. "Причи...