На базі бронеавтомобіля "Дозор-Б": На Львівщині розробляють новітню машину РХБ розвідки (відео)

Нову апаратуру має розробити львівське Науково-виробниче приватне підприємство Спаринг-Віст Центр, яке було засноване на початку 90-х років.

На Львівщині розробляють новітню машину РХБ розвідки. Фото: скріншот з відео.

В Україні працюють над створенням сучасної машини радіаційної, хімічної та біологічної розвідки (РХБ) на потребу Збройних сил. За попереднім планом, така машина буде створена на базі бронеавтомобіля Дозор-Б, передають Патріоти України.

Нову апаратуру має розробити львівське Науково-виробниче приватне підприємство Спаринг-Віст Центр, яке було засноване на початку 90-х років, і є відомим в Україні та світі як розробник та виробник приладів та систем радіаційного контролю.

Ми знаємо велику актуальність створення в Україні машини радіаційної, хімічної та біологічної розвідки. Фактично таку задачу перед нами ставить управління РХБ розвідки Збройних сил України і ми зараз працюємо над новою апаратурою, базовою, для комплектування такої машини РХБ-розвідки, - повідомив Генеральний конструктор НВП Спарінг-Віст Центр Юрій Сторонський під час інтерв`ю на виставці Зброя та Безпека-2018.

Наразі вітчизняні фахівці розробляють нову систему СРХБР-Т. Вона встановлюється на машинах РХБ розвідки й складається з трьох приладів:

Приладу радіаційної розвідки ДРГ-Т
Приладу хімічної та біологічної розвідки АР4С-VB
Блоку управління, сигналізації та контролю БУСК-01.

Джерело: Defense Express

"Твоє корумповане лігво х***во закінчить!": Нардеп заявив про стеження за ним "бригади СБУшників за дорученням Зеленського"

четвер, 25 лютий 2021, 23:53

Народний депутат Гео Лерос заявив, що за ним здійснюють стеження співробітники СБУ, одного з яких за вимогою нардепа затримала поліція. Про це Лерос написав у Facebook, передають Патріоти України. При цьому депутат звинуватив у організації стеження пре...

Генерал ​Наєв розповів, скільки живої сили та військової техніки перекинула Росія в окупований Крим

четвер, 25 лютий 2021, 23:40

Ситуація на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом залишається стабільною, водночас Росія в 2021 році продовжує перекидати з материкової частини до Криму озброєння та військову техніку. Про це повідомив командувач Об'єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант ...