Україна до кінця року має завершити розробку протикорабельної ракети, - Полторак

Ракета буде достатньо ефективною для того, щоби зберегти морське узбережжя і забезпечити наші інтереси в Чорному морі.

Степан Полторак. Фото: Рейтерс.

Міністр оборони Степан Полторак заявляє, що Україна до кінця поточного року має завершити розробку протикорабельної ракети. Про це голова українського оборонного відомства сказав у Брюсселі за підсумками свого візиту до штаб-квартири НАТО для участі в робочій зустрічі на рівні міністрів оборони країн-членів Альянсу, передають Патріоти України.

Він сказав, що тема можливості виробництва Україною власних ракет не обговорювалася з членами Альянсу. "Ми працюємо сьогодні над тими можливостями, які у нас є. Ми розробляємо протикорабельну ракету, її розробка в цьому році має бути завершена. Вона буде як морського базування, так і сухопутного. Вона буде мобільна і вона буде достатньо ефективною для того, щоби зберегти морське узбережжя і забезпечити наші інтереси в Чорному морі", - наголосив він.

Також він сказав, що Україна наразі багато над чим працює. "Державне оборонне замовлення на 2019 рік є дуже, на мій погляд, оптимістичним, тому що ми почали приймати на озброєння те, чого раніше у нас не було. Непросто модернізувати, але і почали приймати нове озброєння, високотехнологічне, дуже ефективне озброєння і Державне оборонне замовлення в 2019 році передбачає до 20 таких зразків прийняття на озброєння Збройних сил України. Це є дуже добрим знаком того, що наш військово-промисловий комплекс починає працювати дуже ефективно", - додав він.

Джерело: УНІАН

Зеленський заявив, що в квітні промисловість вперше виробить одразу 10 САУ "Богдана"

четвер, 18 квітень 2024, 15:56

У квітні українська промисловість уперше видасть десять самохідних артилерійських установок (САУ) "Богдана". У наступних місяцях очікується ще більша кількість, передають Патріоти України. з посиланням на Telegram-канал президента України Володимира Зе...

Попався: СБУ затримала помічника Шуфрича, який фінансував Росгвардію в Криму

четвер, 18 квітень 2024, 15:50

Служба безпеки затримала поплічника народного депутата Нестора Шуфрича, якого підозрюють у фінансуванні Росгвардії, передають Патріоти України. Дослівно: "Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного фігуранта у справі народного депутата Нестора Ш...