Україна до кінця року має завершити розробку протикорабельної ракети, - Полторак

Ракета буде достатньо ефективною для того, щоби зберегти морське узбережжя і забезпечити наші інтереси в Чорному морі.

Степан Полторак. Фото: Рейтерс.

Міністр оборони Степан Полторак заявляє, що Україна до кінця поточного року має завершити розробку протикорабельної ракети. Про це голова українського оборонного відомства сказав у Брюсселі за підсумками свого візиту до штаб-квартири НАТО для участі в робочій зустрічі на рівні міністрів оборони країн-членів Альянсу, передають Патріоти України.

Він сказав, що тема можливості виробництва Україною власних ракет не обговорювалася з членами Альянсу. "Ми працюємо сьогодні над тими можливостями, які у нас є. Ми розробляємо протикорабельну ракету, її розробка в цьому році має бути завершена. Вона буде як морського базування, так і сухопутного. Вона буде мобільна і вона буде достатньо ефективною для того, щоби зберегти морське узбережжя і забезпечити наші інтереси в Чорному морі", - наголосив він.

Також він сказав, що Україна наразі багато над чим працює. "Державне оборонне замовлення на 2019 рік є дуже, на мій погляд, оптимістичним, тому що ми почали приймати на озброєння те, чого раніше у нас не було. Непросто модернізувати, але і почали приймати нове озброєння, високотехнологічне, дуже ефективне озброєння і Державне оборонне замовлення в 2019 році передбачає до 20 таких зразків прийняття на озброєння Збройних сил України. Це є дуже добрим знаком того, що наш військово-промисловий комплекс починає працювати дуже ефективно", - додав він.

Джерело: УНІАН

Путін і Ердоган досягли домовленості щодо Сирії (документ)

вівторок, 22 жовтень 2019, 23:00

Туреччина і РФ спільно контролюватимуть сирійсько-турецький кордон. Президенти Туреччини і Росії Реджеп Ердоган і Володимир Путін у Сочі домовилися, що Анкара і Кремль будуть спільно контролювати сирійсько-турецький кордон на схід від річки Євфрат, пов...

Заради реалізації "формули Штайнмаєра": Берлін закликав до розведення сил на Донбасі

вівторок, 22 жовтень 2019, 22:45

У вівторок, 22 жовтня, відбулася зустріч міністра закордонних справ Німеччини Гайко Мааса з його литовським колегою Лінасом Лінкявічусом. Однією з головних тем їхньої розмови стали перспективи мирного врегулювання конфлікту на окупованому Донбасі. Про ...