На лінії фронту: Чим рятуються українські бійці, коли не можна відкривати вогонь у відповідь (відео)

Військові психологи кажуть — під час тиші військові відчувають найбільше навантаження.


Сили АТО. Фото: ЖЖ

Військові змушені ховатися від обстрілів, замість того, щоб відповісти. Нашим бійцям стріляти у відповідь не можна, бо перемир'я. Це найбільше виснажує і пригнічує на війні — кажуть психологи. Як тримають бойовий дух наші бійці у прифронтовій Мар'їнці, повідомляють Патріоти України з посиланням на 24tv.ua/

У небі — ворожий прапор, на вулиці — лютий мороз. Мар’їнка, що на Донеччині, з усіх боків оточена сепаратистами. Масштаби руйнувань вражають.

Хлопці розповідають — хоч за час перемир’я обстрілів стало менше, містом продовжують снувати ворожі ДРГ та працюють снайпери. А інколи взагалі трапляються дивні речі. У новорічну ніч по Мар’їнці 2 години гатили терористи. Бійці не відповідали — не відчували реальної потреби реагувати на провокацію. Натомість, кажуть — намагалися створити для себе спражню святкову атмосферу. Як вдома. Приготували новорічну вечерю. Хоча частина бійців була на посту, адже залишати позиції без нагляду не можна.

Військові психологи кажуть — під час тиші військові відчувають найбільше навантаження. Адже жодного разу терористи не дотримувались режиму припинення вогню. В такий період вкрай необхідна психологічна розрядка.

Інколи терористи проявляють винахідливість, аби збройна провокація спричинила якомога більше шкоди. Єдине, що залишається нашим бійцям — ховатись від обстрілів і жартувати. Бо більшого не дозволяють так звані мінські домовленності.

Українці не хочуть конфлікту з Польщею? Шо показали результати соціологічного дослідження

середа, 24 червень 2026, 18:50

Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...

Претензії до Трампа: Росія вперше звинуватила США у зриві домовленостей саміту на Алясці, - Reuters

середа, 24 червень 2026, 18:42

Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помі...