На міністра енергетики Насалика завели справу через неправдиву декларацію - ГПУ

Йдеться про суму, що перевищує 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Ігор Насалик. Фото:24 канал

Генеральна прокуратура України на підставі висновків Національного агентства з питань запобігання корупції внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про декларування недостовірних даних міністром енергетики та вугільної промисловості Ігорем Насаликом, який задекларував мільйонні пожертви для партії Порошенка. Про це повідомляє прес-служба НАЗК, зазначають Патріоти України.

Повідомляється про відкриття досудового розслідування за фактом декларування Ігорем Насаликом недостовірної інформації на суму, що перевищує 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (ст. 366-1 Кримінального кодексу України).

Аналогічне досудове розслідування розпочато через декларування недостовірних відомостей суддею Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних прав Євгеном Литвиновим.

Раніше відповідні висновки НАЗК були спрямовані в НАБУ за підслідністю, але досудові розслідування так і не були розпочаті. У повідомленні не вказано, в деклараціях за який період внесено недостовірні відомості.

У НАЗК нагадали, що правопорушення, передбачені статтею 366-1 КК України, тягнуть за собою відповідальність у вигляді штрафу від 2500 до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на термін від 150 до 240 годин, або позбавлення волі до 2 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Слід нагадати, що міністр Насалик задекларував два нових Mercedes, куплених в 2016 році. Також відомо, що міністр живе в Конча-Заспі і має квартиру на Хрещатику.

Хіти тижня. Популярний у 90-х російський актор заявив, що був готовий "в’їхати у Крим на танку" для підтримки окупації

середа, 27 жовтень 2021, 3:00

12 березня 2014 року актор Ігор Угольников підписав звернення діячів культури Російської Федерації на підтримку політики Путіна щодо України і Криму. Російський актор, режисер і телеведучий Ігор Угольников заявив, що у 2014 році був готовий "в’їхати у ...

Хіти тижня. У перекладі з дипломатичної - "не ваша собача справа": Міністр оборони США відповів на істерики Росії щодо вступу України в НАТО

середа, 27 жовтень 2021, 2:00

Глава Пентагону, міністр оборони США Ллойд Остін, перебуваючи із визитом в Україні, відповів на злобні заяви Росії щодо бажання України вступити в НАТО, зазначають Патріоти України. . Жодна третя країна не має права накладати вето на прагнення України...