На озброєння Нацгвардії надійшов новий бронеавтомобіль "Козак -5" (фото)

"Козак-5" оснащений броньованою вежею.

Нацгвардія отримала бронеавто 'Козак-5. Фото: autoconsulting.com.ua.

Спецзагін "Вега" Нацгвардії провів навчання з ліквідації диверсійно-розвідувальних груп противника. Евакуацію пораненого з поля бою виконував ще один бронеавтомобіль українського виробництва - "Козак-5", який був представлений восени 2016 року, передають Патріоти України з посиланням на Autoconsulting.com.ua.

Його повна маса - 10 т, а довжина "Козак-5" складає 6100 мм, ширина - 2300 мм, висота по даху корпусу - 2250 мм. Він має багато додаткового обвісу порівняно з "Козак-1" й адаптований до вимог військових. Крім того, у "Козак-5" зовсім інша передня "маска" і кращі технічні параметри.

Крім виставки "Зброя та безпека", "Козак-5" особливо ніде не демонстрували, але виявилося, що він вже служить у спецзагоні "Вега", де, судячи з хреста на корпусі, виконує роль медавтомобиля. При цьому "Козак-5" також оснащений броньованою вежею, з якої можна вести вогонь з автоматичної зброї.

Хіти тижня. "Буде ще одна революція!": В Україні розповіли про паніку Путіна через Дебальцеве (відео)

середа, 13 листопад 2019, 14:30

Взимку 2015 року під час боїв за Дебальцеве в оточенні насправді опинилися російські окупанти, а не українська армія. Це змусило президента Росії Володимира Путіна серйозно панікувати і вдатися до маніпуляцій фактами і підступних погроз Києву. Про це в...

"Дайте пять, десять лет, и кровь забудется": Коломойський зробив цинічну заяву про війну на Донбасі

середа, 13 листопад 2019, 14:15

Бізнесмен і давній партнер президента України Володимира Зеленського Ігор Коломойський заявив, що Україні необхідно поліпшувати відносини з Росією, оскільки РФ "сильніша за Україну", передають Патріоти України. "Вони сильніші в будь-якому випадку. Ми п...