На озброєння Нацгвардії надійшов новий бронеавтомобіль "Козак -5" (фото)

"Козак-5" оснащений броньованою вежею.

Нацгвардія отримала бронеавто 'Козак-5. Фото: autoconsulting.com.ua.

Спецзагін "Вега" Нацгвардії провів навчання з ліквідації диверсійно-розвідувальних груп противника. Евакуацію пораненого з поля бою виконував ще один бронеавтомобіль українського виробництва - "Козак-5", який був представлений восени 2016 року, передають Патріоти України з посиланням на Autoconsulting.com.ua.

Його повна маса - 10 т, а довжина "Козак-5" складає 6100 мм, ширина - 2300 мм, висота по даху корпусу - 2250 мм. Він має багато додаткового обвісу порівняно з "Козак-1" й адаптований до вимог військових. Крім того, у "Козак-5" зовсім інша передня "маска" і кращі технічні параметри.

Крім виставки "Зброя та безпека", "Козак-5" особливо ніде не демонстрували, але виявилося, що він вже служить у спецзагоні "Вега", де, судячи з хреста на корпусі, виконує роль медавтомобиля. При цьому "Козак-5" також оснащений броньованою вежею, з якої можна вести вогонь з автоматичної зброї.

Докази дійсно збиралися: СБУ підтвердила причетність до спецоперації щодо "вагнерівців" у суді (фото)

середа, 23 вересень 2020, 22:45

Український суд заочно заарештував "вагнерівців" у кінці липня, але жодне з цих рішень досі не оприлюднене. Служба безпеки України прямо перед затриманням російських "вагнерівців" у Білорусі збирала проти них докази й офіційно підтвердила це в суді. Пр...

До складної військової операції залучили бойових плавців: Українські та британські десантники форсували Дніпро (фотофакти)

середа, 23 вересень 2020, 22:29

Роль ворога грали підрозділи однієї із наших мотопіхотних бригад. Спочатку по ворожих позиціях «вдарила» артилерія і пара винищувачів Eurofighter Typhoon Королівських повітряних сил ЗС Великої Британії, придушивши роботу пунктів управління та вразивши ...