На озброєння Нацгвардії надійшов новий бронеавтомобіль "Козак -5" (фото)

"Козак-5" оснащений броньованою вежею.

Нацгвардія отримала бронеавто 'Козак-5. Фото: autoconsulting.com.ua.

Спецзагін "Вега" Нацгвардії провів навчання з ліквідації диверсійно-розвідувальних груп противника. Евакуацію пораненого з поля бою виконував ще один бронеавтомобіль українського виробництва - "Козак-5", який був представлений восени 2016 року, передають Патріоти України з посиланням на Autoconsulting.com.ua.

Його повна маса - 10 т, а довжина "Козак-5" складає 6100 мм, ширина - 2300 мм, висота по даху корпусу - 2250 мм. Він має багато додаткового обвісу порівняно з "Козак-1" й адаптований до вимог військових. Крім того, у "Козак-5" зовсім інша передня "маска" і кращі технічні параметри.

Крім виставки "Зброя та безпека", "Козак-5" особливо ніде не демонстрували, але виявилося, що він вже служить у спецзагоні "Вега", де, судячи з хреста на корпусі, виконує роль медавтомобиля. При цьому "Козак-5" також оснащений броньованою вежею, з якої можна вести вогонь з автоматичної зброї.

Хіти тижня. У Москві та Севастополі заливаються жовчю: У Чорне море ввійшов величезний десантний корабель США (фотофакти)

середа, 18 вересень 2019, 13:00

Кораблі Чорноморського флоту ВМС РФ супроводжують гостя у нейтральних водах, намагаючись показати, хто в тут господар. У суботу, 14 вересня, в акваторію Чорного моря увійшов десантний корабель ВМС США USNS Yuma. Влітку 2019-го року саме це судно достав...

"Спасибі, сідайте": Разумков публічно відчитав нардепку зі "Слуги народу"

середа, 18 вересень 2019, 12:45

Політикиня затрималася, чим викликала обурення у Дмитра Разумкова. Голова Верховної Ради Дмитро Разумков відчитав народну депутатку від партії "Слуга народу" Анастасію Красносельську за запізнення, через що вона під час доповіді дуже нервувала і хвилюв...