"На жаль, нас чекає нова хвиля вбивств під час і після зміни влади", - політолог

На думку Романа Бортника, нас чекає хаос і терор, і таке в історії вже було, причому багато разів.

В Україні ніхто не застрахований від «політичних» нападів. Про це журналістам розповів політолог Руслан Бортник, передають Патріоти України.

В Україні ніхто не застрахований від «політичних» нападів, зазначив політолог. «Зараз у нас відбувається терорізація політики. Ці хвилі терору будуть формувати люди, що втратили якісь соціальні орієнтири і бар'єри, люди з порушеною психікою, люди, хворі «синдромом Донбасу», відверті кримінальні та напівполітичні утворення, які відмовляються від правил гри», - уточнив Р. Бортник.
На думку політолога, нас чекає хаос і терор, і таке в історії вже було, причому багато разів. Він уточнив, що після 2014 року ми пам'ятаємо вбивства Пеклушенка, Чечетова, голови фонду держмайна Семенюк-Самсоненко. Багато людей у нас загинуло дивними смертями. Ми це вже переживали, а до того була інша хвиля - Кравченко, Кирпа, ми все це пам'ятаємо.
«На жаль, нас чекає нова хвиля вбивств під час і після зміни влади. Ми, як білки в колесі, поки ми добігаємо до чергового кола, ми забуваємо, що було раніше. Все повторюється», - підсумував експерт.

У Швейцарії суд виніс вирок чотирьом банкірам за переказ грошей на рахунок кума Путіна

п’ятниця, 31 березень 2023, 0:40

Окружний суд Цюріха визнав чотирьох банкірів зі швейцарської філії російського Газпромбанку винними у надходженні значних сум на рахунки художнього керівника Петербурзького будинку музики Сергія Ролдугіна - близької довіреної особи президента РФ Володи...

Резніков показав, як тестував американські бронеавтомобілі Stryker і Cougar

четвер, 30 березень 2023, 23:40

Міністр оборони України Олексій Резніков опублікував відео випробування переданих Україні бронеавтомобілів Stryker і Cougar. Резнікова також опублікував відео, на якому він прокатався на бронемашинах Stryker і Cougar. Він подякував за них президенту СШ...