"На жаль, нас чекає нова хвиля вбивств під час і після зміни влади", - політолог

На думку Романа Бортника, нас чекає хаос і терор, і таке в історії вже було, причому багато разів.

В Україні ніхто не застрахований від «політичних» нападів. Про це журналістам розповів політолог Руслан Бортник, передають Патріоти України.

В Україні ніхто не застрахований від «політичних» нападів, зазначив політолог. «Зараз у нас відбувається терорізація політики. Ці хвилі терору будуть формувати люди, що втратили якісь соціальні орієнтири і бар'єри, люди з порушеною психікою, люди, хворі «синдромом Донбасу», відверті кримінальні та напівполітичні утворення, які відмовляються від правил гри», - уточнив Р. Бортник.
На думку політолога, нас чекає хаос і терор, і таке в історії вже було, причому багато разів. Він уточнив, що після 2014 року ми пам'ятаємо вбивства Пеклушенка, Чечетова, голови фонду держмайна Семенюк-Самсоненко. Багато людей у нас загинуло дивними смертями. Ми це вже переживали, а до того була інша хвиля - Кравченко, Кирпа, ми все це пам'ятаємо.
«На жаль, нас чекає нова хвиля вбивств під час і після зміни влади. Ми, як білки в колесі, поки ми добігаємо до чергового кола, ми забуваємо, що було раніше. Все повторюється», - підсумував експерт.

"Дальність перевищує 100 кілометрів": Жданов розповів, які "плюшки" ЗСУ могли отримати від Заходу

понеділок, 5 грудень 2022, 16:25

Військовий експерт Олег Жданов заявив, що Збройні сили України могли отримати від західних партнерів боєприпаси, дальність яких перевищує 100 кілометрів. Він назвав два варіанти "плюшок", які могли стати сюрпризом для росіян, передають Патріоти України...

Ракетна атака проти України: Стало відомо про вбитих і поранених цивільних на Запоріжжі

понеділок, 5 грудень 2022, 15:20

В результаті ракетної атаки ворога по селу Новософіївка Запорізького району, пошкоджено приватні будинки мирних жителів. Про це повідомив голова місцевої ОВА Олександр Старух. . «За попередньою інформацією, двоє загиблих та двоє поранених», – йдетьс...