Начальник Генштабу Росії погрожує вдарити по американських військових у Сирії

Москва намагається залякати Вашингтон, відмовивши від наміру зупинити війська Асада, Росії та Ірану, котрі попре перемир’я продовжують наступ під Дамаском та застосовують зброю масового ураження.

Герасимов сам вірить в те що каже?

Міноборони Росії готове збройно відповісти проти можливого ракетного удару США по Дамаску, якщо буде загроза російським військовим. Про це заявив начальник Генерального штабу Збройних сил генерал армії Валерій Герасимов, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Радіо Свобода».

«У Дамаску в установах і на об'єктах Міноборони Сирії знаходяться російські військові радники, представники Центру примирення ворогуючих сторін і військовослужбовці військової поліції. У разі виникнення загрози життю нашим військовослужбовцям Збройні сили Російської Федерації застосують відповідні заходи впливу як по ракетам, так і носіям, які їх будуть застосовувати», - заявив штабіст Путіна.

Раніше Сполучені Штати попередили, що готові діяти в Сирії для припинення хімічних атак і «нелюдських страждань», якщо Росія, Іран і Сирія продовжать ігнорувати 30-денний припинення вогню, схвалене Організацією Об'єднаних Націй.

Почему Россией управлять нетрудно, - Руденко

субота, 24 березень 2018, 15:08

Путин на очередной встрече с детьми на их недетский вопрос – тяжело ли управлять Россией ответил с детской прямотой – такой страной, как наша, ему не тяжело! А и впрямь, если присмотреться, то Путин прав на все сто! Путин на очередной встрече с детьми ...

Хіти тижня. Путіну і Ко ще буде непереливки: Історія зі Скрипалем лише починається - російський політолог

субота, 24 березень 2018, 14:40

Британська політика, зокрема й зовнішня, добре знає ціну словам. На відміну від пані Захарової та пана Лаврова. Адже ще є така річ, як репутація. Отруєння Скрипаля відбулося за допомогою дуже складної речовини, якої на кухні не звариш і якою потрібно в...