Начальник Генштабу Росії погрожує вдарити по американських військових у Сирії

Москва намагається залякати Вашингтон, відмовивши від наміру зупинити війська Асада, Росії та Ірану, котрі попре перемир’я продовжують наступ під Дамаском та застосовують зброю масового ураження.

Герасимов сам вірить в те що каже?

Міноборони Росії готове збройно відповісти проти можливого ракетного удару США по Дамаску, якщо буде загроза російським військовим. Про це заявив начальник Генерального штабу Збройних сил генерал армії Валерій Герасимов, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Радіо Свобода».

«У Дамаску в установах і на об'єктах Міноборони Сирії знаходяться російські військові радники, представники Центру примирення ворогуючих сторін і військовослужбовці військової поліції. У разі виникнення загрози життю нашим військовослужбовцям Збройні сили Російської Федерації застосують відповідні заходи впливу як по ракетам, так і носіям, які їх будуть застосовувати», - заявив штабіст Путіна.

Раніше Сполучені Штати попередили, що готові діяти в Сирії для припинення хімічних атак і «нелюдських страждань», якщо Росія, Іран і Сирія продовжать ігнорувати 30-денний припинення вогню, схвалене Організацією Об'єднаних Націй.

"Сирийский капкан для Путина", - Гулевська

середа, 19 вересень 2018, 8:59

"Сам инцидент вполне ожидаем, так как использование устаревших систем противовоздушной обороны Сирии приносит больше вреда не современным израильским самолетам, а находящимся вблизи летающим средствам, неспособным защищать себя от ракет ПВО. Опасность ...

"Обратный отсчет Трампа: Stormy Daniels готовит "бомбу", - Олег Пономар

середа, 19 вересень 2018, 8:17

"Среда. Что нужно отметить?" - пише на своїй сторінці в Фейсбук політичний оглядач Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Торговые войны Трампа: Китай в ответ на новые пошлины США введет повышенные таможенные пошлины на импорт амер...