Нам потрібно готуватися до найгіршого сценарію. Росія дійсно може закрити для України Азовське море, - Скіпальський

На думку експерта, РФ продовжить затримувати українські та іноземні судна в Азовському морі.

Олександр Скіпальський. Фото:Главком У Росії є реальні можливості, щоб обмежити Україні користування Азовським морем. Про це заявив екс-заступник голови Служби безпеки України Олександр Скіпальський, зазначають Патріоти України.

"Росія зміцнює боєготовність в Азовському морі для захисту своїх "священних" рубежів. Чекати від них якогось послаблення не варто. Саме тому нам треба поменше ляпати язиком і зміцнювати власні позиції, свою обороноздатність. І в цьому питанні немає місця для піару. Такі речі не можна розголошувати. Кожен крок на шляху до зміцнення боєготовності України є військовою таємницею. А у нас постійно про це ляпають язиками", – наголосив Скіпальський.

На його думку, РФ продовжить затримувати українські та іноземні судна в Азовському морі.

"Росія дійсно може закрити для України Азовське море. Вони діють з позиції сили. Ну, чого можна чекати від агресора? Він не змінить своєї поведінки, доки його силою не примусять це зробити. А для цього нам самим потрібно бути сильними. Тоді і Європа почне Україні реально допомагати. А поки що РФ буде затримувати в Азовському морі й українські, й іноземні судна. Нам потрібно готуватися до найгіршого сценарію", – резюмував Скіпальський.

Джерело: Гордон

Наші люди - не біженці: В Міграційній службі закликали європейців... не інтегрувати українців

четвер, 28 вересень 2023, 21:30

Державна міграційна служба України просить владу країн, куди виїхали мільйони наших співвітчизників, не створювати для них програми інтеграції, повідомляють Патріоти України. Очільниця відомства Наталія Науменко заявила, що українці за кордоном не є бі...

"У французів повний рот золота. Треба було пасатижі брати": Окупант вразив дружину розповідями про "натівців" на фронті (аудіо)

четвер, 28 вересень 2023, 19:27

Розвідка перехопила чергову розмову окупантів, де росіянин шкодує, що не вирвав золоті зуби в українських бійців (очевидно, йдеться про загиблих), яких називає "французами" і "німцями". Аудіозапис розмови опублікувала пресслужба ГУР, передають Патріоти...