Нам потрібно готуватися до найгіршого сценарію. Росія дійсно може закрити для України Азовське море, - Скіпальський

На думку експерта, РФ продовжить затримувати українські та іноземні судна в Азовському морі.

Олександр Скіпальський. Фото:Главком У Росії є реальні можливості, щоб обмежити Україні користування Азовським морем. Про це заявив екс-заступник голови Служби безпеки України Олександр Скіпальський, зазначають Патріоти України.

"Росія зміцнює боєготовність в Азовському морі для захисту своїх "священних" рубежів. Чекати від них якогось послаблення не варто. Саме тому нам треба поменше ляпати язиком і зміцнювати власні позиції, свою обороноздатність. І в цьому питанні немає місця для піару. Такі речі не можна розголошувати. Кожен крок на шляху до зміцнення боєготовності України є військовою таємницею. А у нас постійно про це ляпають язиками", – наголосив Скіпальський.

На його думку, РФ продовжить затримувати українські та іноземні судна в Азовському морі.

"Росія дійсно може закрити для України Азовське море. Вони діють з позиції сили. Ну, чого можна чекати від агресора? Він не змінить своєї поведінки, доки його силою не примусять це зробити. А для цього нам самим потрібно бути сильними. Тоді і Європа почне Україні реально допомагати. А поки що РФ буде затримувати в Азовському морі й українські, й іноземні судна. Нам потрібно готуватися до найгіршого сценарію", – резюмував Скіпальський.

Джерело: Гордон

Російські окупанти атакували Одещину ракетами

четвер, 23 березень 2023, 23:52

Українська протиповітряна оборона знищила дві авіаційні ракети Х-59, якими російські окупанти атакували Одещину. Про це повідомляє оперативне командування "Південь", передають Патріоти України. "Близько 21:30 ворог намагався атакувати Одещину російськи...

Мав боротися... із відмиванням грошей: Сина російського генерала звільнили з впливової посади в Раді Європи

четвер, 23 березень 2023, 22:52

39-річний росіянин Ігор Небиваєв більше не є виконавчим директором програми Ради Європи по боротьбі з відмиванням грошей Moneyval після того, як ЗМІ пов’язали його батька з російською Службою зовнішньої розвідки. Про це повідомляється на сайті Ради Євр...