Нардеп Савченко завершила процедуру проходження поліграфа в СБУ

Це вже був третій візит депутата до поліграфологів.

Надія Савченко. Фото:1NEWS.COM.UA

Правоохоронці завершили допит депутата Надії Савченко, яку підозрюють у підготовці теракту в Києві, за допомогою поліграфа. Про це повідомляє Інтерфакс, передають Патріоти України.

"Експерти поки не дали кінцевих висновків з цього питання, і остаточно експертизу, якщо можна так сказати, не закрили", - сказав адвокат Савченко Олег Соловей.

Експерти по допитах на поліграфі повинні озвучити протягом двох днів результати розмови або заявити, що необхідна повторна експертиза.

Також адвокат зазначив, що правоохоронці не ставили Савченко питань, підготовлених стороною захисту. Причину теж не пояснили.

"Я і Надія Вікторівна заявили про своє обурення з цього приводу. Експерти сказали, що якщо процедура закінчиться, то вони обов'язково ці питання поставлять. На сьогоднішній день вони навіть не використовували ті питання, які були підготовлені обвинуваченням", - сказав Соловей.

Експертиза проходила в присутності адвоката, однак вранці Соловей дещо запізнився, тому що виникли непорозуміння щодо місця проведення процедури. Опитування, проте, проводили досить ретельно.

Савченко ж протягом процедури залишалася цілком спокійною, незважаючи на спроби поліграфологів змінити певним чином її настрій.

Залишилось проголосувати? У комітеті ВР затвердили законопроект про створення Антикорупційного суду

понеділок, 21 травень 2018, 21:57

У той же час комітет парламенту не визначився щодо двох положень законопроекту, у тому числі щодо ключового з них - права вето міжнародних експертів щодо кандидатів на посаду судді Вищого антикорупційного суду. Комітет Верховної Ради з питань правової ...

"Брудні гроші": Кремль відреагував на заяву Великобританії

понеділок, 21 травень 2018, 21:13

Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков назвав наміри Лондона "русофобією" і недобросовісною конкуренцією". У нелегітимній Держдумі відреагували на заклик британських парламентарів до уряду країни посилити санкції щодо Росії. Про це пише RT, інформують Патр...