Нардеп Савченко завершила процедуру проходження поліграфа в СБУ

Це вже був третій візит депутата до поліграфологів.

Надія Савченко. Фото:1NEWS.COM.UA

Правоохоронці завершили допит депутата Надії Савченко, яку підозрюють у підготовці теракту в Києві, за допомогою поліграфа. Про це повідомляє Інтерфакс, передають Патріоти України.

"Експерти поки не дали кінцевих висновків з цього питання, і остаточно експертизу, якщо можна так сказати, не закрили", - сказав адвокат Савченко Олег Соловей.

Експерти по допитах на поліграфі повинні озвучити протягом двох днів результати розмови або заявити, що необхідна повторна експертиза.

Також адвокат зазначив, що правоохоронці не ставили Савченко питань, підготовлених стороною захисту. Причину теж не пояснили.

"Я і Надія Вікторівна заявили про своє обурення з цього приводу. Експерти сказали, що якщо процедура закінчиться, то вони обов'язково ці питання поставлять. На сьогоднішній день вони навіть не використовували ті питання, які були підготовлені обвинуваченням", - сказав Соловей.

Експертиза проходила в присутності адвоката, однак вранці Соловей дещо запізнився, тому що виникли непорозуміння щодо місця проведення процедури. Опитування, проте, проводили досить ретельно.

Савченко ж протягом процедури залишалася цілком спокійною, незважаючи на спроби поліграфологів змінити певним чином її настрій.

"Ледь не заплакав": Президент Сербії побачив перші польоти старих винищувачів, які подарувала Росія (фото)

вівторок, 21 серпень 2018, 21:42

Винищувачі візьмуть участь у військовому параді в листопаді, який відвідає президент Росії Володимир Путін та інші іноземні політики. Армія Сербії взяла на озброєння два російські винищувачі МіГ-29 в той час, як сербська влада веде подальші переговори ...

"Сенцова ніколи не відпустять": Геращенко назвала маячнею і затягуванням часу чергову заяву Москалькової

вівторок, 21 серпень 2018, 21:26

Можливі смерті і каліцтва українських політв‘язнів і заручників - назавжди будуть на совісті світу, який продовжує загравати з диктатором і витанцьовували з ним тірольську «камаринську» на кістках. "Єдине, що потрібно для звільнення Сенцова, Кольченка,...