Нардеп Савченко завершила процедуру проходження поліграфа в СБУ

Це вже був третій візит депутата до поліграфологів.

Надія Савченко. Фото:1NEWS.COM.UA

Правоохоронці завершили допит депутата Надії Савченко, яку підозрюють у підготовці теракту в Києві, за допомогою поліграфа. Про це повідомляє Інтерфакс, передають Патріоти України.

"Експерти поки не дали кінцевих висновків з цього питання, і остаточно експертизу, якщо можна так сказати, не закрили", - сказав адвокат Савченко Олег Соловей.

Експерти по допитах на поліграфі повинні озвучити протягом двох днів результати розмови або заявити, що необхідна повторна експертиза.

Також адвокат зазначив, що правоохоронці не ставили Савченко питань, підготовлених стороною захисту. Причину теж не пояснили.

"Я і Надія Вікторівна заявили про своє обурення з цього приводу. Експерти сказали, що якщо процедура закінчиться, то вони обов'язково ці питання поставлять. На сьогоднішній день вони навіть не використовували ті питання, які були підготовлені обвинуваченням", - сказав Соловей.

Експертиза проходила в присутності адвоката, однак вранці Соловей дещо запізнився, тому що виникли непорозуміння щодо місця проведення процедури. Опитування, проте, проводили досить ретельно.

Савченко ж протягом процедури залишалася цілком спокійною, незважаючи на спроби поліграфологів змінити певним чином її настрій.

Хіти тижня. "Это не рейтинг Путина упал, а камни с неба рухнули. Крымнашенская истерия переходит в скулёж", - блогер

середа, 17 жовтень 2018, 2:00

Холодильник росіян впевнено перемагає усі можливі технології російських пропагандистів. "Совет директоров ЕБРР утвердил новую стратегию для Украины на следующие пять лет. Особое внимание проектам в таких сферах, как приватизация, энергобезопасность, фи...

Хіти тижня. Бацька продався? - Лукашенко публічно підтримав Москву в питанні автокефалії для України

середа, 17 жовтень 2018, 1:00

Президент Білорусі Олександр Лукашенко знову відзначився неоднозначними заявами на адресу України, побічно піддавши критиці отримання автокефалії Українською православною церквою. У чому саме полягає розкол, Лукашенко не пояснив, проте дав зрозуміти, щ...