Нардеп Савченко завершила процедуру проходження поліграфа в СБУ

Це вже був третій візит депутата до поліграфологів.

Надія Савченко. Фото:1NEWS.COM.UA

Правоохоронці завершили допит депутата Надії Савченко, яку підозрюють у підготовці теракту в Києві, за допомогою поліграфа. Про це повідомляє Інтерфакс, передають Патріоти України.

"Експерти поки не дали кінцевих висновків з цього питання, і остаточно експертизу, якщо можна так сказати, не закрили", - сказав адвокат Савченко Олег Соловей.

Експерти по допитах на поліграфі повинні озвучити протягом двох днів результати розмови або заявити, що необхідна повторна експертиза.

Також адвокат зазначив, що правоохоронці не ставили Савченко питань, підготовлених стороною захисту. Причину теж не пояснили.

"Я і Надія Вікторівна заявили про своє обурення з цього приводу. Експерти сказали, що якщо процедура закінчиться, то вони обов'язково ці питання поставлять. На сьогоднішній день вони навіть не використовували ті питання, які були підготовлені обвинуваченням", - сказав Соловей.

Експертиза проходила в присутності адвоката, однак вранці Соловей дещо запізнився, тому що виникли непорозуміння щодо місця проведення процедури. Опитування, проте, проводили досить ретельно.

Савченко ж протягом процедури залишалася цілком спокійною, незважаючи на спроби поліграфологів змінити певним чином її настрій.

Хіти тижня. Україна та Ізраїль підписали історичну угоду

середа, 23 січень 2019, 0:45

Останній рік-два стали переломними у стосунках двох держав. Особливо давалися взнаки російсько-українського "гібридного" протистояння. - Москва робила все, щоб перебити зближення Києва та Єрусалима. Україна та Ізраїль у понеділок, 21 січня, підписали У...

Хіти тижня. Помста Кремля? - ПАРЄ вдарила по Україні

середа, 23 січень 2019, 0:35

У понеділок, 21 січня, Україна втратила частину місць в регламентному комітеті ПАРЄ, який працює над зняттям санкцій з Росії, в результаті зміни правил формування комітетів.