​«Нас предали!»: Російські військові розповіли, як швиденько «відступали» з-під Пальміри, не встигаючи за сирійцями та іранцями

Негідні союзники, страшний ворог. До цього зводяться пояснення солдатів Путіна, що мають виправдати і поразку, і неорганізовану, навіть панічну, втечу. І залишене ворогу важке озброєння

Російські військові прийшли до висновку, що армія Башара Асада абсолютно небоєздатні, а решта союзників Росії в Сирії - іранські «революційні гвардійці» і «Хізбалла» - можуть тільки розкрадати те, що поставляється їм російську зброю. Так стверджує військовий оглядач Газети.ру, полковник у відставці Михайло Ходаренок, зазначають Патріоти України.

У той момент, коли міністерство оборони РФ готується святкувати «визволення» Алеппо, російські військові кажуть, що утримувати завойовані території сирійський уряд все одно не в змозі, і російські союзники не бачать сенсу відвойовувати знову щойно захоплену ІДІЛ Пальміру: «утримати її в подальшому при такому рівні боєздатності сирійської армії неможливо ».

Оглядач «Газети.ру» заявляє, що сирійська влада безпардонно брехала, коли «наполегливо розповідала населенню, як героїчно, не шкодуючи крові і самого життя, сирійська армія обороняє Пальміру». Насправді, за словами Ходаренкова, сирійські урядові частини просто розбіглися, як тільки бойовики ІДІЛ пішли в наступ.

«Попереду всіх сирійських підрозділів, котрі в паніці відступали, біг заступник начальника Генштабу збройних сил Сирії. За ним в повній розгубленості, тягнучи за собою рядових бійців і молодших командирів, бігли начальник головного оперативного управління Генштабу Сирії, командувач ракетними військами і артилерією сирійської армії, командир і штаб 3-го армійського корпусу, командир 18-ї танкової дивізії. Заступника начальника Генштабу насилу знайшли через дві доби», - так, за словами своїх джерел в російській армії, описує автор «бої за Пальміру».

Не менш вбивчі характеристики отримали і іранські союзники Росії: «Ліванська« Хезболла», за оцінками росіян, взагалі не воює, а більше розмовляє. Іранські «Фатіміди», яким поставлено завдання наступати з західного напрямку, великого запалу в бою не виявляють. Підрозділи Корпусу вартових іранської революції (Іран) теж стоять як укопані і вперед не йдуть

Іранський генерал може п'ять разів за добу клятвено запевняти російських колег і бити себе кулаками в груди: «Бойове завдання буде виконано!» Вже через годину, після питання, чому його бійці стоять на місці і не наступають, він простодушно запитує: «А що, вже почалося?»

Іноді його доводиться розшукувати протягом трьох годин. Він знову обіцяє виконати бойове завдання, а потім з'ясовується, що іранці просять зброї і представляють список на п'ять аркушів. Після задоволення заявки зброя протягом нетривалого часу кудись зникає. На питання, куди все пропало, слідує простодушний відповідь: «Війна!»

Тільки ПТУР їм поставили 1,5 тис. Штук. З'ясувати долю цієї зброї не вдалося. Або відвезли, або продали.

Військові радники розводять руками: і вірити іранцям не можна, і діватися відверто нікуди. Їм вже говорять: біс з вами, хоч на місці стійте, що не наступайте. Так і на місці стояти не можуть. Серед російських військових у іранців репутація закінчених бовтунів».

Не кращої думки російські військові і про Башара Асада: «треба міняти на більш дієздатного лідера». «Але є і розуміння, що тільки зачепи Асада зараз - і в Сирії все посиплеться і розвалиться», - пише полковник.

Автор підтверджує повідомлення західних ЗМІ про те, що для завершення «зачистки» Алеппо збройних супротивників Асада випустять з Алеппо в сусідню провінцію Ідліб. Всупереч офіційним твердженням міністерства оборони РФ, про капітуляцію гарнізону Алеппо перед урядовими силами таке завдання не стоїть: «терористів» збираються відпустити додому з особистою зброєю.

Змалювавши ситуацію таким чином, російський оглядач несподівано робить висновок, що його країна «підготувала всі необхідні умови» для політичного врегулювання в Сирії, і тепер їй залишається «сформувати боєздатні частини для утримання підконтрольних уряду територій, підписати Угоду про припинення вогню і згортати активні бойові дії». Головне, що все це відбувається «без участі США, Європи і навіть ООН».

Хіти тижня. Вже шахтарями і не прикидаються: Росіяни відкрито захоплюють українську власність

понеділок, 19 серпень 2019, 21:30

Якщо раніше українські підприємства там формально захоплювалися угрупованнями сепаратистів і отримували статус "державних підприємств" "ЛДНР", то тепер до поділу захопленої української власності відкрито підключилися російські компанії. "Несколько дней...

Гіркін розповів про свій план, якщо потрапить на лаву Гаазького трибуналу

понеділок, 19 серпень 2019, 21:26

Відповідаючи на питання, чи допускає він сценарій потрапляння в камеру гаагської в'язниці, Гіркін сказав, що вважає його малоймовірним, однак в цілому таку ситуацію допускає. "По-перше, я сам не збираюся здаватися. Ні в якому разі. По-друге, вважаю, що...