"Нас предали": У "Опоблоці" шоковані об'єднанням із партією "За життя!"

Незважаючи на заяву про об'єднання зусиль двох політичних сил, ані Бойко, ані Рабинович ще не заявили про те, що готові заради перемоги єдиного кандидата поступитися своїми амбіціями і зняти кандидатури на виборах президента України.

Рабинович і Бойко неприємно здивували "Опоблок". Ілюстрація: Українські новини.

Об'єднання лідера «Опоблока» Юрія Бойка з лідером «За життя!» Вадимом Рабиновичем і висунення Рабиновича в кандидати в президенти України - під великим питанням. Таку думку в ефірі одного з телеканалів висловив політолог, журналіст Кирило Сазонов, передають Патріоти України.

Він зазначає, новоспечений лідер «Партії миру» Вадим Новинський каже, що в «Опоблоці» нічого подібного не обговорювали і загрожує зібрати політраду. Юрій Вілкул, в свою чергу, мовчить, а не вітає такий крок. Рінат Ахметов теж загадково мовчить.
За словами Кирила Сазонова, може бути, що просто Юрій Бойко з Сергієм Льовочкіним йдуть до Вадима Рабиновича, а не вся партія. Буде смішно, якщо відбудуться такі трансформації. Нехай тоді пишуть заяви про вихід із фракції, а потім - мандат на стіл і геть з Верховної Ради.

Зазначимо, що незважаючи на заяву про об'єднання зусиль двох політичних сил, до цих пір ні Бойко, ні Рабинович не заявили про те, що готові заради перемоги єдиного кандидата поступитися своїми амбіціями і зняти свої кандидатури на виборах президента України. Цікавий момент, що офіційний сайт «Опозиційного блоку» взагалі ніяк не повідомляє про важливу новину - процес об'єднання, немов і не було ніякого меморандуму.

Чому в НАТО відмовилися зупинити повзучу анексію Росії в Чорному морі та українсько-румунський оборонний союз

субота, 18 вересень 2021, 23:36

Україна та Румунія домовляються про створення військового альянсу в Чорному морі. Відбувається це на тлі чергової відмови країн-членів НАТО створити спільний військово-морський підрозділ (умовну флотилію) для протидії агресивним діям Росії, до якої мог...

"Выборы в Госдуму - 2021 могут быть последними, Путину все тяжелее", - російський опозиціонер

субота, 18 вересень 2021, 23:29

Вибори в нижню палату російського парламенту (Держдуму) 2021 року можуть виявитися останніми при режимі президента РФ Володимира Путіна, оскільки голосування проходить все важче для влади. Такий прогноз озвучив російський опозиціонер Леонід Гозман в еф...