"Нас кликали до Харкова і Миколаєва": Жириновський пригрозив новим вторгненням в Україну (відео)

Одіозний політик заявив, що подібна тактика застосовуватиметься в усіх пострадянських країнах.

Володимир Жириновський. Фото: ТАСС.

Скандальний депутат Державної Думи Росії, лідер ЛДПР Володимир Жириновський в черговий раз пригрозив повномасштабним вторгненням окупантів в Україну під приводом захисту "російського" населення, передають Патріоти України.

Крім того, він заявив, що подібна тактика застосовуватиметься в усіх пострадянських країнах. Своїми неадекватними планами політик поділився в ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1".

"Ми будемо захищати, рятувати населення всього колишнього СРСР. Ми не поліземо в Канаду, не поліземо в Африку. Але все, що входило в Російську імперію і СРСР, хто б це не був - росіяни, осетини, вірмени, абхази, молдовани - ми будемо їх захищати, це є демократія! Ми всюди зупинили війну! Скрізь! І на Донбасі зупинимо!" - істерично прокричав Жириновський.

Однак український громадський діяч Вадим Трюхан перебив його і нагадав, що російські загарбники ні в кого не питають, чи потребує хтось їхньої "допомоги". Крім того, він підкреслив, що агресорів- "визволителів" ніхто не кликав до України. На це несамовитий політик відповів йому новими погрозами.

"Звали нас до Харкова, до Миколаєва. Скрізь звали! Дайте можливість висловитися росіянам в Україні без дула автомата, і вони всі скажуть, що хочуть назад в Росію!" - підсумував свою гарячкову промову Жириновський.

"Я попереджала, що буде війна, ви мені не вірили": Донька Єгорової розповіла про реакцію матері на відео із онуком у бомбосховищі

неділя, 29 травень 2022, 15:27

Втім, коли Стася побачила пости Єгорової про Бучу і про те, що всі трупи українців – фейк, вона не витримала: "Мені хотілося почути, що вона собі думає. Я просто кричала, вона робила вигляд, що не розуміє, що відбувається."А чого ти кричиш? Ти жива, з ...

"Бо він живе у світі "пацанських понять": Арестович розповів, коли Путін почав підготовку до війни з Україною

неділя, 29 травень 2022, 15:14

Президент Росії Володимир Путін вирішив розпочати підготовку до війни з Україною у лютому 2021 року, після арешту його кума - Віктора Медведчука. Це послугувало формальним приводом війни, яка була практично неминучою, сказав радник керівника Офісу през...