Наші люди є усюди: Новий міністр охорони здоров'я США розповів про українське коріння

Алекс Азар заявив, що тільки в Америці випадає можливість стати міністром онуку й правнуку іммігрантів з Лівану, України, Англії й Швейцарії.

Алекс Азар заявив про своє українське коріння. Фото: ЕРА.

Новопризначений міністр охорони здоров'я та соціальних послуг США Алекс Азар заявив, що в його роду були емігранти з України. Про це він заявив 29 січня під час церемонії приведення до присяги в Білому домі, передають Патріоти України із посиланням на Укрінформ.

"Для мене честь стати сьогодні 24-м міністром охорони здоров'я та соціальних послуг – тут, у Сполучених Штатах. Тільки в Америці випадає така можливість онуку й правнуку іммігрантів з Лівану, України, Англії й Швейцарії", - зауважив він.

Президент США Дональд Трамп, зі свого боку, поставив завдання перед новим очільником міністерства - доступне і якісне лікування для громадян США та урегулювання надзвичайної ситуації, яка виникла через поширення наркоманії та високої смертності від опіоїдів.

50-річний Алекс Азар з 2012 по 2017 рік очолював компанію Lilly USA, найбільшу філію біофармацевтичного гіганта Eli Lilly, який входить до групи світових лідерів виробників ліків. З 2005 по 2007 рік працював заступником міністра охорони здоров'я при адміністрації президента Джорджа Буша.

З архіву ПУ. "Бизнесу п*дец без меня, жена плачет, каждый день говорит, что меня посадят": У мережу злили скандальну переписку нардепа Тищенка (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 14:00

"Слуга" попався на гачок пранкеру, і вилив тому усю душу, як на допиті генпрокурору. "В распоряжении "Страны" оказалась переписка пранкера Джокера от имени генпрокурора Руслана Рябошапки с нардепом Николаем Тищенко - о ситуации внутри фракции, о его пр...

Російські медики були безсилі: Головного засекреченого підводника РФ вбив коронавірус

четвер, 26 листопад 2020, 13:30

Олексій Бурілічев помер 25 листопада в Москві, йому було 62 роки. З жовтня 2005 року і до кінця життя він очолював головне управління глибоководних досліджень Міноборони Росії - один з найбільш засекречених підрозділів російської армії.