Насіров отримав догану, подивившись на інавгурацію Трампа за $250 тисяч (відео)

Догану оголосили "За систематичне порушення доручень міністра фінансів і неузгоджену відсутність на робочому місці".

Роман Насіров. Фото: УНІАН.

Міністр фінансів України Олександр Данилюк ініціював притягнення до дисциплінарної відповідальності голови ДФС Романа Насірова. Про це він сказав на прес-конференції, повідомляють Патріоти України з посиланням на 112.ua.

"За систематичне порушення доручень міністра фінансів і неузгоджену відсутність на робочому місці я ініціював залучення Насірова до дисциплінарної відповідальності. Друга догана – це звільнення", - сказав Данилюк.

Також Данилюк має намір звернутися в Національне антикорупційне бюро та Національне агентство з протидії корупції з приводу поїздки глави ДФС Романа Насірова в США на інавгурацію президента Дональда Трампа. Квиток на захід Насірову міг обійтися в 250 тисяч доларів або ж майже 7 млн грн.

"Де знаходиться глава ДФС? В Америці. Замість того, щоб реалізовувати завдання, він займається самопіаром. Він поїхав у відпустку, не погодивши це з міністром фінансів і прем'єром. Це грубе порушення. Він поїхав на інавгурацію президента США, а це недешеве задоволення ", - сказав глава Мінфіну.

Він вважає, що антикорупційні відомства повинні перевірити, чи задекларував Насіров вартість квитка на інавгурацію.

"А якщо ні, якщо це було безкоштовно, я хочу запитати, чому саме його запрошують. Законодавство забороняє приймати такі подарунки і такі послуги. Я повинен звернутися в НАЗК і НАБУ, щоб вони проаналізували цю ситуацію", - сказав Данилюк.

Хіти тижня. США розгорнуть божевільну кампанію: Росії напророкували провал на всіх фронтах (відео)

середа, 22 листопад 2017, 14:00

Вашингтон, погодившись з позицією Москви, висунув майже два десятка пропозицій по відновленню миру на Донбасі, але Росія дала задній хід. США і їх союзники почнуть потужну кампанію з дискредитації Росії. Москва попалася на невиконанні взятих на себе зо...

Хіти тижня. "Так бывает со всеми диктаторами": Путіна тицьнули носом у дружбу із поваленим президентом Зімбабве

середа, 22 листопад 2017, 12:30

Росія і Зімбабве домовилися разом боротися з санкціями Заходу, але Роберт Мугабе навряд чи вже зможе чимось допомогти Володимиру Путіну. Повалення влади в Зімбабве викликало появу безлічі мемів і саркастичних висловлювань, в яких проводяться паралелі з...