Насірова різатимуть свої, швидко і без додаткових коштів на «реформу»: ДФС зменшиться втричі і мусить змінити підходи до роботи, - Данилюк (відео)

Данилюк заявив, що реформа ДФС є для нього "пріоритетом номер один", і для цього не потрібно залучення додаткових ресурсів.

Міністр фінансів Олександр Данилюк розповів, якою бачить майбутню Державну фіскальну службу. Свою думку він висловив на телеканалі "112 Україна", зазначають Патріоти України.

"Служба роздута і споживає сама по собі дуже багато ресурсів, просто потрібно не дивитися на це як даність, а бачити кінцеву модель служби, яка повинна бути в три рази менша, ніж зараз", - заявив міністр.

Крім того, на думку міністра, служба повинна працювати не по кожному підприємству, а використовувати ризик-орієнтовані підходи, що дозволить скоротити штат.

"Так, звичайно, вони повинні бути більш високооплачувані, тому вартість (ДФС, - ред.), можливо, залишиться на тому ж рівні, але це буде нова служба, яка буде генерувати більше доходів у бюджет", - підсумував міністр.

Нагадаємо, влітку минулого року голова ДФС Роман Насиров представив свій варіант реформування підлеглого йому відомства, в ході якого планувалося скоротити кількість співробітників на 20%.

У Москві квіти з меморіалу Навальному рашисти під загрозою розправи віднімають та переносять до меморіалу Пригожину та "героїв СВО"

четвер, 29 лютий 2024, 2:35

У Москві прихильники ПВК Вагнер крадуть квіти, які росіян приносять до меморіалу російському опозиціонеру Олексію Навальному біля Луб'янки. Крім того, квіти переносять до меморіалу покійному главі ПВК Євгену Пригожину на Варварці. Про це пишуть росЗМІ....

Рашистські БТРи під час наступу на українські позиції на Донбасі синхронно підірвалися на мінах

четвер, 29 лютий 2024, 1:45

Дві бронемашини с десантом намагалися йти в наступ, але одночасно підірвалися на мінах. Тих, кому вдалося вижити, згодом знищили за допомогою дронів. Рота ударних БПЛА Strike Drones Company 47-ї окремої механізованої бригади у власному телеграм-каналі ...