Навіть лікарні перетворює на військові частини: Росія розмістила нові війська на кордоні України (фото, відео)

З 2014 року, з початку активної фази збройної агресії, Російська Федерація продовжує нарощувати військову присутність уздовж всіх сухопутних і морських кордонів України.

Візити російських високих чинів у нові частини. Фото: informnapalm.org.

Волонтери міжнародного розвідувального співтовариства InformNapalm на основі розвідки відкритих джерел виявили і дослідили формування нової військової частини ЗС РФ біля кордонів України і Республіки Білорусь. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на InformNapalm.

З 2014 року, з початку активної фази збройної агресії, Російська Федерація продовжує нарощувати військову присутність уздовж всіх сухопутних і морських кордонів України. В результаті протягом останніх 4 років Росія здійснила:

- Формування і розміщення трьох нових мотострілкових дивізій, підрозділи яких розміщені безпосередньо біля державного кордону України: 144 мсд 20 А- м. Єльня / Смоленськ; 3 мсд 20 А - м. Валуйки; 150 мсд 8 А- м. Новочеркаськ.

- Формування 1 Танкової армії ЗВО, а також мотострілкових і танкових дивізій в Західному і Південному військових округах РФ (2 мсд, 4 тд, 42 мсд і т.д.), які під час навчань відпрацьовують перекидання і ведення бойових дій вздовж кордонів України, в тому числі і на території Республіки Білорусь;

- Передислокація штабу 20 Армії ЗВО з Муліно назад до Воронежа (з Воронежа в Муліно штаб перенесли в 2010 році);

- Формування на базі 12 командування резерву Південного ВО (Новочеркаськ) спочатку Центру територіальних військ (в 2015 р), а пізніше 8 армії Півд.ВО (в 2017 р);

- Посилення військової присутності в Чорному і Азовському морях, перешкоджання міжнародним морським вантажоперевезенням через Керченську протоку і в водах Азовського моря;

- Проведення великих комплексних військових навчань, під час яких відпрацьовується глобальна взаємодія між підрозділами і з'єднаннями різних родів військ;

- Масштабне реформування і переозброєння військ, перш за все підрозділів ПДВ, ССО і РВСН. Нещодавно стало відомо, що в Брянській області (межує з Чернігівською та Сумською областями України, а також з Гомельською і Могилевською областями Республіки Білорусь) планують розмістити ще одну військову частину ЗС РФ.

Всього на території Брянської області дислокується багато військових частин, з них станом на літо 2018 вже дислокуються новосформовані в / ч: - 488 144 мсп мсд - м. Клинці; - 144 мсп мсд - с. Займище (околиці м Калинець) - начебто тільки формується полк, але по факту там тільки польовий табір з технікою 488 мсп; (Одночасно на новому генплані м. Клинці район навколо цього табору позначений як "зона режимних територій"); - 856 зап 144 мсд - м. Почеп / Почеп-2 (на території колишнього 24 полку ліквідації наслідків аварії і охорони) - обмз 144 мсд - м. Почеп. - омедб 144 мсд - м. Почеп Нову військову частину планують розмістити в м. Унеча.

Про розміщення в Унечі нової військової частини стало відомо в результаті візиту 12 жовтня в місто заступника командувача військами Західного військового округу по матеріально-технічному забезпеченню генерал-лейтенанта Андрія Булиги.

Ймовірно, частину облаштують на території колишньої залізничної лікарні м Унеча.

Про те, що частина буде дислокуватися саме тут, свідчить і відео місцевого ютуб-каналу "Перший Унецький канал". Оператор знімає на камеру територію і будівлі колишньої залізничної лікарні, на початку відео в кадрі бачимо фотографії з членами делегації, - так вони були саме тут. Також на відео чітко чутно, що всередині приміщення йде ремонт.

Коли в місцевих соцмережах почали активно обговорювати тему прибуття військовослужбовців до їхнього міста, більшість схилялися до варіанту, що це буде військовий госпіталь. Напевно, така чутка з'явилася через розміщення особового складу на території колишньої лікарні.

Як з'ясувалося пізніше, близьку до реальної інформацію опублікував користувач Геннадій Аксьонов 14 жовтня. Очевидно, що ця "частина / база МТЗ" буде входити в структуру МТО Західного військового округу ЗС РФ, адже прилетів саме заступник командувача округу по МТО. Місцеві жителі до розміщення військової частини в своєму маленькому містечку ставляться негативно.

Хіти тижня. "Не могли відкрити вогонь у відповідь": Військовий ЗСУ розповів подробиці смертельного бою на Донбасі

вівторок, 18 червень 2019, 3:00

Офіцер "Азову" розповів подробиці нічного обстрілу їхніх позицій, повідомляють Патріоти України. Російські бойовики дуже щільно обстрілювали українські позиції, тому у військових не було можливості відкрити вогонь у відповідь. Протибатарейна робота вел...

"Главный итог парижских переговоров президентов Франции и Украины", - Портніков

вівторок, 18 червень 2019, 0:05

Для нас і Заходу це продовження санкцій, а для Росії - продовження війни, вважає журналіст-міжнародник. Патріоти України пропонують ознайомитись з експрес-аналізом першого офіційного візиту президента Зеленського до Парижу від авторитетного політично...