"Не бачать колоди у своєму оці": Геращенко відповів конгресменам про Бандеру і Шухевича, згадавши Хіросіму і В’єтнам (відео)

Під фінансуванням антисемітизму і прославленням нацистських колаборантів конгресмени розуміють інформаційну кампанію про УПА Українського інституту національної пам’яті та перейменування вулиць на честь українських героїв.

Антон Геращенко. Фото: скріншот з відео.

57 конгресменів США підписали лист-звернення до Державного департаменту, в якому Україну і Польщу звинувачують у «фінансуванні антисемітизму» і просять про дипломатичний тиск на країни. Про це говорили у програмі «Ваша Свобода» Антон Геращенко, народний депутат України; Юрій Щербак, колишній посол України в США та Ізраїлі. Патріоти України пропонують вам переглянути відеозапис програми та ознайомитись із їхніми міркуваннями.

Під фінансуванням антисемітизму і прославленням нацистських колаборантів конгресмени розуміють інформаційну кампанію про УПА Українського інституту національної пам’яті, перейменування вулиць на честь Бандери та Шухевича, діяльність, за їхнім визначенням, «неонацистського батальйону Азов», який, на думку сенаторів, пов’язаний із міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим. Як реагувати на такі заяви Україні?

Йдуть "торги": Лакійчук пояснив, що стоїть за візитом Путіна в Білорусь

вівторок, 28 травень 2024, 6:44

Російський диктатор Володимир Путін приїхав до Білорусі та зустрівся з самопроголошеним президентом республіки Олександром Лукашенком. Ця поїздка з одного боку символічна – перепризначивши себе "президентом", Путін розставляє пріоритети. Однак візит ма...

"Зачистки" в розпалі: Путін розправився з розробниками гіперзвукових технологій - вирок отримав ще один вчений-інженер

вівторок, 28 травень 2024, 6:28

Суд Санкт-Петербурга виніс вирок Анатолію Маслову. Він обіймав посаду головного наукового співробітника Інституту теоретичної та прикладної механіки Сибірського відділення РАН. Наразі його звинуватили в держзраді і засудили до чотирнадцяти років колоні...