Не баласт: Клімкін розповів, чим Україна вабить НАТО

В минулому і Україна і Захід зробили багато помилок. Тепер час їх виправляти

Україні є чим поділитися з НАТО, для якої Київ став би не баластом, а "доданою вартістю". Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін в інтерв`ю австрійському виданню Profil, зазначають Патріоти України.

"НАТО нам близьке і ми для НАТО важливі. Таким чином, ми маємо намір привести себе у відповідність зі стандартами НАТО й бачимо членство як мету. Чим ризикуватиме НАТО, врешті-решт, питання гіпотетичне", - сказав міністр, нагадавши, що Путін хоче дестабілізувати Україну й знищити проект європейської та демократичної країни.

За словами Клімкіна, прийняття України до лав НАТО представляє для альянсу "додану вартість". Організація має готуватися до нових викликів і зробити це буде легше з Україною, ніж без неї, переконаний глава українського МЗС. Він зазначив, що Україна довела, що вміє боротися за свою країну і вже не представляє з себе легку мету. Йдеться тут не лише про озброєння або досвід віддзеркалення гібридної війни, а й про питання тактики, боєздатність - речі, без яких найсучасніша зброя безсила. "Наші партнери по НАТО можуть багато чому у нас повчитися", - запевнив дипломат.

Клімкін вказав на те, що у момент агресії Росії Україна була позаблоковою державою й де-факто нейтральною. "Цю помилку ми не повторимо", - заявив він, додавши, що Австрія може собі це дозволити, а Україна - ні.

Третій масований штурм Авдіївки вже на підході: Військовий експерт вказав на ознаки

понеділок, 11 грудень 2023, 9:05

На Авдіївському напрямку Росія проводить перегрупування і готується до третьої хвилі масованого штурму, яка, ймовірно, буде потужнішою, ніж дві попередні. Такого висновку дійшов військовий аналітик Олександр Коваленко, спостерігаючи за ситуацією навкол...

"Є три плацдарми": Експерт оцінив ситуацію на лівому березі Херсонщини і назвав головне завдання ЗСУ

понеділок, 11 грудень 2023, 8:57

Українські захисники розгорнули три плацдарми на лівому березі Херсонської області і намагаються відкинути окупантів якомога далі. Про це заявив військовий аналітик, колишній співробітник Служби безпеки України Іван Ступак, передають Патріоти України....