Не дати Москві потопити сусіда в крові: "Світ ризикує втратити Україну", - заступник голови Парламентської асамблеї НАТО

Раса Юнкевічене закликала західне співтовариство допомагати Україні політично, фінансово та економічно.

Раса Юкнявічене. Фото: 15min.lt.

Ризик ескалації конфлікту на Донбасі дуже високий. Про це під час засідання міжпарламентської ради Україна-НАТО у Києві заявила заступник голови Парламентської асамблеї НАТО Раса Юнкевічене, пишуть Патріоти України з посиланням на УНІАН.

"Західний світ ризикує втратити Україну, якщо залишить її наодинці з Росією. Ситуація з безпекою в Україні залишається напруженою. Ризик подальшої ескалації високий", - наголосила вона.

"Україна - єдиний партнер, який робив і робить свій внесок в усі операції і сили реагування НАТО. У двох комітетах парламенту Литви ухвалили план щодо вашої країни. В його основу лягла ідея, що вільна Україна є ключем до безпеки Європи", - підкреслила Юнкевічене.

"Ми закликаємо західне співтовариство допомагати Україні політично, фінансово, економічно. Минулого тижня цей план також підтримала асамблея депутатів України, Польщі і Литви", – зазначила заступник голови Парламентської асамблеї НАТО.

Ключовим етапом війни за Незалежність України стане зимовий період: Секретар РНБО спрогнозував, коли ЗСУ зайдуть у Луганськ, Донецьк та Крим

середа, 7 грудень 2022, 7:25

Збройні сили України зайдуть до Луганська, Донецька та Севастополя навесні 2023 року. Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов. . За його словами, ключовим етапом у війні стане зима. «6 грудня 1919 року розпочався Зимовий похід армії УНР. 6 гр...

Джонсон привітав українських військових із Днем ЗСУ

середа, 7 грудень 2022, 6:57

Колишній прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон у вівторок, 6 грудня, привітав українських військових із Днем Збройних Сил України.