Не х...й шастать: Україна не пустила з Білорусі вже під сотню росіян

Українські прикордонники відмовляли росіянам через те, що останні не змогли пояснити причину свого приїзду.

Прикордонники не впустили в Україну підозрілих росіян. Ілюстрація: Укрінформ.

Кількість росіян, які летіли з Мінська і яких прикордонники не пустили в Україну, зросла до 85 осіб. Про це повідомляє DW, передають Патріоти України.

При цьому, після відмови росіяни повернулися назад до Мінська. Уточнюється, що українські прикордонники відмовляли росіянам через те, що останні не змогли пояснити причину свого приїзду.

"Якщо приїжджає людина, на кордоні чітко не може пояснити, навіщо вона приїхала, звичайно, у прикордонної служби виникає питання: вона щира у своїх бажаннях чи ні. Я так розумію, російські громадяни в аеропорту не змогли мотивувати свій приїзд", - пояснив посол України в Білорусі Ігор Кизим.

При цьому він вказав на ще один важливий момент. "У пострадянських країнах росіяни відчувають себе так, ніби вони господарі, а не гості. Для України вони іноземні громадяни. У нас різні паспорти, існує межа, тому кожна країна встановлює свій режим в'їзду і виїзду. Спробуйте поїхати в Лондон і не відповісти на питання прикордонної служби", - зазначив Кизим.

У той же час, в мережі зазначили, що заборона на в'їзд стосувався тільки тих, хто прямував з Мінська. "Але тих, хто летить до Львова, Одеси, Харкова пускають", - йдеться в співтоваристві "РБ головного мозку".

Москві жаліється на чергову атаку дронів: Влада бадьоро доповідає по збиття десятків БПЛА. "Абломкі" валяться на голови росіян

п’ятниця, 26 червень 2026, 6:05

У ніч на 26 червня Москва знов зазнала повітряної атаки, про знищення десятків "невідомих дронів" заявляє мер Москви Сергій Собянін у Telegram, передають Патріоти України. . Атака на російську столицю почалася приблизно о 02:30 ночі. Вже тоді російсь...

Працівники найбільшої мережі АЗС в анексованому Криму благають Путіна врятувати бізнес і робочі місця через удари ЗСУ

четвер, 25 червень 2026, 22:40

Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...