
Народний депутат Володимир Парасюк пояснив, чому влаштував бійку з представниками "Опозиційного блоку" під час засідання парламенту. Про це повідомляє ZAXID.NET, інформують Патріоти України.
Так, нардепа нібито обурили слова колеги Дмитра Колеснікова, який почав коментувати ситуацію в Кривому Розі, назвавши людей, які вимагали повторних виборів мера, "бандитами".
"Він мав на увазі мене і моїх побратимів, які воювали", - пояснив Парасюк.
"Я не потерплю, щоб якась московська зараза принижувала мене і моїх побратимів. Потім він почав говорити про Львів. На мою думку, він взагалі не має морального права говорити про Західну Україну.
Ви подивіться, як вони розійшлися, вони вже не контролюють, що говорять. Вони скоро про Майдан будуть так говорити", - додав політик.
Він також запевнив, що майже не постраждав під час бійки - хтось із опонентів тільки подряпав годинником йому обличчя. "Я живий. Ніхто мене не побив. Це неправда", - заявив Парасюк.
У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...
Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун. За його словами, після запровадження обмежень на продаж пального на автозаправних ста...