Не просто так: Волкер пояснив, за яких умов США можуть надати Україні додаткову партію летальної зброї

Однією з умов отримання зброї є ухвалення законопроекту про Антикорупційний суд.

Курт Волкер. Фото:112 Украина

Представники політичних фракцій провели зустріч зі спеціальним представником державного департаменту США щодо України Куртом Волкером, під час якої обговорювалось питання надання Україні летальної зброї від США. Про це виданню РБК повідомило джерело у кулуарах парламенту, зазначають Патріоти України.

"Під час зустрічі з Волкером обговорювався ряд питань. Представники політичних фракцій хотіли сказати кілька слів подяки та поставити запитання. Питання стосувалось полонених та джавелінів", - розповіло джерело.

Зокрема, на зустрічі спецпредставник США заявив про надання Україні додаткової партії зразків летальної зброї від США. Умовою отримання зброї є ухвалення законопроекту про антикорупційний суд.

"Хочемо ще більше джавелінів. Нам сказали "дамо вам більше джавелінів". Умови: подолання корупції, прийняття закону про антикорупційний суд. Є декілька напрямків для парламенту: по-перше, співпраця по безпекових питаннях, по-друге, це очищення від корупції", - підкреслило джерело.

Хіти тижня. "ВСУ вышли из чисто оборонительной парадигмы и готовы к наступательным действиям", - Анти-Колорадос

неділя, 21 жовтень 2018, 14:30

Весь досвід війни росіян, в Україні і Сирії, був побудований тільки на тому, що вони наступають, а противник або біжить, або відступає. "Сегодня – день рождения нашей армии. За 23 года независимости каждое правительство приложило руку к тому, чтобы ее,...

Хіти тижня. Організаторів проросійського шабашу в Запоріжжі закидали зеленкою (відео)

неділя, 21 жовтень 2018, 12:00

Напeрeдодні проросійські організації анонсували провeдeння в Запоріжжі заходів з відзначeння 75-і річниці звільнeння міста від нацистів. У Запоріжжі нeвідомі патіроти закидали зeлeнкою кeрівників проросійських громадських організацій ”Сила добра” і ”По...