Не просто так: Волкер пояснив, за яких умов США можуть надати Україні додаткову партію летальної зброї

Однією з умов отримання зброї є ухвалення законопроекту про Антикорупційний суд.

Курт Волкер. Фото:112 Украина

Представники політичних фракцій провели зустріч зі спеціальним представником державного департаменту США щодо України Куртом Волкером, під час якої обговорювалось питання надання Україні летальної зброї від США. Про це виданню РБК повідомило джерело у кулуарах парламенту, зазначають Патріоти України.

"Під час зустрічі з Волкером обговорювався ряд питань. Представники політичних фракцій хотіли сказати кілька слів подяки та поставити запитання. Питання стосувалось полонених та джавелінів", - розповіло джерело.

Зокрема, на зустрічі спецпредставник США заявив про надання Україні додаткової партії зразків летальної зброї від США. Умовою отримання зброї є ухвалення законопроекту про антикорупційний суд.

"Хочемо ще більше джавелінів. Нам сказали "дамо вам більше джавелінів". Умови: подолання корупції, прийняття закону про антикорупційний суд. Є декілька напрямків для парламенту: по-перше, співпраця по безпекових питаннях, по-друге, це очищення від корупції", - підкреслило джерело.

Хіти тижня. ЗСУ відпрацювали авіаудари по терористах на Донбасі (фото)

понеділок, 28 травень 2018, 0:35

В рамках проведення ООС на Донбасі поблизу лінії розмежування було проведено практичне авіанаведення українських екіпажів Мі-24 по умовним цілям російсько-окупаційних військ. Про це повідомив прес-центрі операції Об'єднаних сил в Facebоok, опублікувавш...

54-а бригада ЗСУ на Світлодарській дузі відбила у терористів відмінну передову позицію, - волонтер

неділя, 27 травень 2018, 22:46

Українські військові зайняли нову стратегічну висоту.