
За три роки військових дій в Сирії втрати Росії становлять 112 осіб. Про це повідомив екс-головком ВКС РФ, глава Комітету Ради Федерації РФ з оборони і безпеки Віктор Бондарєв, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.
За словами Бондарєва, майже половина зазначених втрат припадає на катастрофу Ан-26 і збитий Іл-20. "На даний момент втрати наших ЗС у Сирії становлять 112 осіб. З техніки втрачено 8 літаків, 7 вертольотів і, можливо, 1-2 БТР і бронеавтомобіля", - повідомив Бондарєв.
Він також заявив, що російська контртерористична операція в Сирії довела, що "ми навчилися воювати". При цьому для порівняння Бондарєв послався на дані про втрати армії СРСР в Афганістані за 3 перших роки війни: майже 4,8 тисячі загиблих, втрати не менше 60 танків, не менше 400 БТР, БМП і БРМД, 15 літаків, 97 вертольотів.
"Втрати наші в Сирії, як бачите, не чутливі, а вагнерівці взагалі не беруться до уваги. Російські мамки ще народять", - прокоментував новину в своєму Telegram каналі російський журналіст Сергій Доренко.
Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...
Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помі...