Не тільки свято: В мережі нагадали про трагічну дату 8 березня в історії СРСР (відео)

8 березня 1944 року почалася депортація балкарців в Казахстан і Киргизстан.

Олег Панфілов. Фото: nashdom.us.

Грузинський політолог і історик, професор Тбіліського Державного університету Ілліі Олег Панфілов нагадав про те, що 8 березня є однією з трагічних дат в історії СРСР. Про це він написав на своїй сторінці в Twitter, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"8 марта 1944 года началась депортация балкарцев в Казахстан и Кыргызстан", — нагадав він. "У соседей "мыжебратьев" праздник почти каждый день", — прокоментував допис один з користувачів.

Панфілов також розмістив посилання на художньо-документальний фільм "Устоявшие", знятий на основі історичних матеріалів на тему депортації балкарського народу.

У Середземне море увійшли російські військові кораблі (фото)

понеділок, 18 червень 2018, 18:46

Імовірно, кораблі прямують до сирійського порту Тартус, де знаходиться військова база Росії. У Середземне море увійшли ракетні корвети Каспійської флотилії ВМФ Росії. Про це у Twitter повідомив користувач Yörük Işık, передають Патріоти України. . Згід...

"Газпрому" важко при світлі": Портников про смертельний "зашморг" для російського монополіста

понеділок, 18 червень 2018, 16:52

Угоди "Газпрому" можуть стати матеріалом для журналістських розслідувань і аналізу. "Нафтогаз України" відразу після "Газпрому" подав позов до апеляційного суду Швеції, вимагаючи від російського монополіста виконання рішень Стокгольмського арбітражу. П...