Не тільки свято: В мережі нагадали про трагічну дату 8 березня в історії СРСР (відео)

8 березня 1944 року почалася депортація балкарців в Казахстан і Киргизстан.

Олег Панфілов. Фото: nashdom.us.

Грузинський політолог і історик, професор Тбіліського Державного університету Ілліі Олег Панфілов нагадав про те, що 8 березня є однією з трагічних дат в історії СРСР. Про це він написав на своїй сторінці в Twitter, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"8 марта 1944 года началась депортация балкарцев в Казахстан и Кыргызстан", — нагадав він. "У соседей "мыжебратьев" праздник почти каждый день", — прокоментував допис один з користувачів.

Панфілов також розмістив посилання на художньо-документальний фільм "Устоявшие", знятий на основі історичних матеріалів на тему депортації балкарського народу.

"Три ловушки для украинцев": Портников про сьогоднішній мітинг під Радою

вівторок, 17 жовтень 2017, 16:07

Якими будуть наслідки протестів і які загрози вони несуть - про це детальніше. "Сегодняшний митинг украинских оппозиционных сил – если он завершится мирно, без провокаций, ранений и человеческих жертв – может войти в историю как один из первых митингов...

Хіти тижня. У Росії викрили підлість Кремля у війні на Донбасі

вівторок, 17 жовтень 2017, 16:00

Москва створила міфи про війну на Донбасі, щоб мати можливість заперечувати свою причетність до неї. Таку думку в ефірі "Ехо Москви" висловила російська журналістка Юлія Латиніна, передають Патріоти України. "Спочатку було всяке таке дрібне парадержавн...