"Не верьте никому. Наши люди умирают на войне": Хлопець з нашивкою "ДНР" різко висловився у центрі Москви

За це отримав добрячих стусанів.

На мітингу. Фото: Твіттер

У неділю, 3 квітня, в Москві під час мітингу далекобійників побили молодого чоловіка з нашивкою "ДНР". Про це на своїй сторінці в Twitter повідомив фотограф видання "Дощ" Олексій Абанін, передають Патріоти України. "Вибіг чувак з нашивкою ДНР:" Не вірте нікому. Наші люди вмирають на війні, "Його трохи побили і здали поліцейським", - написав автор.

Нагадаємо, на площі Яузькі ворота в Москві 3 квітня пройшов узгоджений мітинг далекобійників проти введення системи "Платон". Також присутні вимагали відставки уряду РФ і президента Володимира Путіна. Біля сцени було розгорнуто транспарант з текстом "Платон на звалище, уряд у відставку".

Москва в шоці: Київ сильніший - Трамп закликав Зеленському бути "сміливішими" з Росією, - ЗМІ

вівторок, 23 червень 2026, 20:30

Україна вважає, що їй вдалося заручитися підтримкою адміністрації президента США Дональда Трампа у зусиллях, спрямованих на змушення Росії до повернення за стіл переговорів, передають Патріоти України з посиланням на The Kyiv Independent. Посилаючись н...

Москва у відчаї посилає сигнали: Голова ФСБ раптово визнав, що із "терористом" Зеленським доведеться домовлятись

вівторок, 23 червень 2026, 20:16

Тепер не тільки Лавров після традиційних погроз канюче про переговори з тими "фашистами". Практично одночасно директор ФСБ Росії Александр Бортніков у коментарі виданню "Вести" теж заявив щось там про переговори, зазначають Патріоти України . Під час ...