Не відкрутиться? Український журналіст передав Путіну привіт від капітана Єрофєєва і сержанта Александрова (відео)

​Президент Росії Володимир Путін у четвер, 17 грудня, почав прес-конференцію. У зустрічі бере участь понад тисяча журналістів.

СкріншотУкраїнський журналіст Роман Цимбалюк передав Путіну привіт від затриманих ГРУшників Єрофеєва та Александрова у контексті його відмовок, що російських військових в Україні немає, передають Патріоти України.

Путін відповів, що “військові люди є, але регулярної армії немає”. А щодо обміну однозначно заявив, що обміняє їх лише “рівноцінно, або у форматі всіх на всіх”. "Ми не говорили, що в Україні немає людей, які займаються вирішенням певних питань у військовій сфері. Але регулярної армії там немає", – сказав Путін.

""Ви назвали два прізвища (Александров, Єрофєєв) а потім продовжили довгий список на кого треба міняти. Обмін повинен бути рівноцінним", – заявив Путін. Глава РФ допустив можливість обміну російських військових Євгена Єрофєєва і Олександра Александрова на українську льотчика Надію Савченко і українського режисера Олега Сенцова.

Офіційний Берлін заперечив наявність планів евакуації родин німецьких дипломатів з України, про що повідомили ЗМІ

субота, 22 січень 2022, 22:32

Міністерство закордонних справ Німеччини відреагувало на публікацію німецької газети Bild про плани Берліну евакуювати родичів дипломатів з України. У міністерстві заявили, що ця інформація не відповідає дійсності, повідомляють Патріоти України з посил...

МММщик сподівається на мир: Пушилін розповів, як працює "донецька" розвідка в Україні

субота, 22 січень 2022, 21:58

«Сейчас наша разведка работает, и мы понимаем: где, в каком месте скопление того или иного вооружения и предпринимаем соответствующие шаги. Мы, конечно, рассчитываем, что найдется возможность поймать тонкий баланс, чтобы не допустить развязывания полно...