Не відкрутиться? Український журналіст передав Путіну привіт від капітана Єрофєєва і сержанта Александрова (відео)

​Президент Росії Володимир Путін у четвер, 17 грудня, почав прес-конференцію. У зустрічі бере участь понад тисяча журналістів.

СкріншотУкраїнський журналіст Роман Цимбалюк передав Путіну привіт від затриманих ГРУшників Єрофеєва та Александрова у контексті його відмовок, що російських військових в Україні немає, передають Патріоти України.

Путін відповів, що “військові люди є, але регулярної армії немає”. А щодо обміну однозначно заявив, що обміняє їх лише “рівноцінно, або у форматі всіх на всіх”. "Ми не говорили, що в Україні немає людей, які займаються вирішенням певних питань у військовій сфері. Але регулярної армії там немає", – сказав Путін.

""Ви назвали два прізвища (Александров, Єрофєєв) а потім продовжили довгий список на кого треба міняти. Обмін повинен бути рівноцінним", – заявив Путін. Глава РФ допустив можливість обміну російських військових Євгена Єрофєєва і Олександра Александрова на українську льотчика Надію Савченко і українського режисера Олега Сенцова.

Путін через два місяці оголосить про нову "перемогу" в Україні: Піонтковський зробив прогноз щодо планів РФ

середа, 6 липень 2022, 0:34

Російський диктатор Путін вважає, що відхід ЗСУ з Лисичанська можна подати громадянам РФ як "перемогу". Мало того, путінській пропаганді вже вдалося це зробити, заявив російський публіцист Андрій Піонтковський. Свою думку він озвучив в ефірі 24 каналу,...

Нагородили якихось дивних халабуд: Як виглядає "площа ДНР" у Москві (фото)

середа, 6 липень 2022, 0:28

Підконтрольні ОРДО паблики показали, як зараз виглядає так звана "площа ДНР" у російській столиці Москві. Сама площа розташована у Пресненському районі міста, повідомляють Патріоти України.