Не відкрутиться? Український журналіст передав Путіну привіт від капітана Єрофєєва і сержанта Александрова (відео)

​Президент Росії Володимир Путін у четвер, 17 грудня, почав прес-конференцію. У зустрічі бере участь понад тисяча журналістів.

СкріншотУкраїнський журналіст Роман Цимбалюк передав Путіну привіт від затриманих ГРУшників Єрофеєва та Александрова у контексті його відмовок, що російських військових в Україні немає, передають Патріоти України.

Путін відповів, що “військові люди є, але регулярної армії немає”. А щодо обміну однозначно заявив, що обміняє їх лише “рівноцінно, або у форматі всіх на всіх”. "Ми не говорили, що в Україні немає людей, які займаються вирішенням певних питань у військовій сфері. Але регулярної армії там немає", – сказав Путін.

""Ви назвали два прізвища (Александров, Єрофєєв) а потім продовжили довгий список на кого треба міняти. Обмін повинен бути рівноцінним", – заявив Путін. Глава РФ допустив можливість обміну російських військових Євгена Єрофєєва і Олександра Александрова на українську льотчика Надію Савченко і українського режисера Олега Сенцова.

"Завжди ігноруйте Медведєва": Подоляк відреагував на ядерні погрози глави Радбезу РФ

субота, 4 лютий 2023, 17:44

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк відповів на погрози з боку заступника голови Радбезу РФ Дмитра Медведєва щодо можливих ядерних ударів в бік України, якщо ЗСУ атакують Крим. Про це чиновник написав на своїй сторінці в Twitter, закликавши с...

Може супроводжувати F-16: ВПС США опублікували знімки успішних випробувань реактивного безпілотника Valkyrie (фото, відео)

субота, 4 лютий 2023, 17:28

ВПС США опублікували раніше засекречені фотографії, на яких показаний один із найновіших безпілотних бойових літаків XQ-58A Valkyrie під час випробувального польоту, що відбувся 15 грудня 2022 року, передають Патріоти України. На прикладах підтверджуєт...