Нема ілюзій: У Дуди жорстко висловилися про зрив Путіним Мінських угод

Росія продовжує розпалювати війну на Донбасі, і це очевидно.

Ілюстрація: ЖЖ

Глава Міністерства закордонних справ Республіки Польща Вітольд Ващиковський прокоментував порушення президентом РФ Володимиром Путіним Мінських угод. Про це Ващиковський сказав в інтерв'ю Сегодня, повідомляють Патріоти України.

"У нас немає ілюзій з приводу політики Росії після воєн в Грузії, Україні та Сирії, і складно побачити причини, щоб бути оптимістом. Це те, що, ймовірно, відрізняє нас від деяких інших європейських країн", - повідомив глава польського МЗС.

"На жаль, військова сила стала найважливішим активом зовнішньої політики Росії. Росія продовжує створювати довгострокові стратегічні виклики для НАТО і ЄС і підривати європейську архітектуру безпеки. Разом з цим важко передбачити наступні кроки Росії, особливо у військовій сфері. Єдність членів ЄС і НАТО - краща відповідь на виклик, кинутий нинішньою політикою Росії", - вважає Ващиковський.

"Незважаючи на підписання Мінських угод, Росія ніколи не припиняла спроб розпалити військовий конфлікт на сході України. Крім того, сьогодні ми бачимо постійний приплив зброї, в тому числі - важкої артилерії і танків. Очевидно, ми не можемо прийняти цю ситуацію", - додав польський міністр.

Окупанти змінюють напрямки своїх ударів: Представник ГУР Міноборони розповів, що стає головною ціллю для атак

середа, 22 березень 2023, 23:52

Ворог переорієнтовує напрямки для завдавання ракетних ударів по Україні. Енергетична інфраструктура залишиться під прицілом. Водночас головною ціллю стають військові об'єкти, а також концентрація військ ЗСУ і логістика. Про це в інтерв'ю розповів засту...

Майор, капітан і "вагнерівці": Офіцер ЗСУ розповів про свіжі втрати РФ (фото)

середа, 22 березень 2023, 23:15

На українській землі ліквідовувано ще низку російських окупантів, у тому числі знищений майор-"мобік" Дім Сундуков та капітан Рушан Тагаєв, повідомляють Патріоти України. "Вантажем 200" також стали два члени російської приватної військової компанії "Ва...