Ніякої "Новоросії": Дніпро сьогодні вчергово довів, що то є Бандерштат (відео)

У Дніпрі патріоти відзначили 110-річчя Бандери смолоскипною ходою.

У Дніпрі відбулася смолоскипна хода на честь 110-річчя Бандери (ВІДЕО)

Участь у заході взяли близько тисячі мешканців російськомовного, але глибко проукраїнського, міста над Дніпром, котре зупинило рашистську навалу 2014-го року, зазначають Патріоти України.

Цього року збір учасників відбувся не біля будівлі Дніпропетровської ОДА, як це було останніми роками, а перед Парком ракет. Змінився і колір смолоскипів - з червоного на жовтий.

Відзначається, що кількість учасників у порівнянні з минулим роком збільшилися у кілька разів. Деякі патріоти несли в руках щити.

Маршрут ходи був традиційним - до пам'ятника молодому Тарасу Шевченку.


Хіти тижня. "Почуйте мене. Він працює тільки 10 хвилин": У Харкові люди перекрили шляж кортежу Зеленського через скандальне будівництво (відео)

вівторок, 12 листопад 2019, 17:30

У середу, 6 листопада, в Харкові містяни перекрили виїзд кортежу президента Володимира Зеленського. У результаті голова держави вийшов, щоб поспілкуватися з харків'янами. Люди просили не зносити ринок "Барабашово", через який мають намір провести нову ...

Чи відбудеться зустріч Зеленського і Путіна в Казахстані: Пристайко розставив крапки над "і"

вівторок, 12 листопад 2019, 17:14

Зустріч президентів Росії і України Володимира Путіна і Володимира Зеленського в Нур-Султані, куди їх покликав колишній глава Казахастану Нурсултан Назарбаєв, малоймовірна. Таку заяву зробив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко, коментуючи...